Testi 116d EfficientDynamics BMW 1 Serisi

başlıca eklemeler biri Yeni BMW 1 Serisi aralığı, Şimdilik diğer bitirmek kıyasla hiçbir ekstra ücret ödemeden sunulan sadece 116D yukarıda ama, olduğu BMW 1 Serisi 116d EfficientDynamics Edition, bu testte var. BMW yeni Mini yılında girmiştir yeni üç silindirli dizel motoru vardır ve silindir 500 cc den modüler motor üretim stratejisi sonucudur. Neyse, kesinlikle ben denedim en iyi üç silindirli motor, ama onun hususiyetleri vardır.

BMW 116d EfficientDynamics Testi Baskı, ilk

sonra BMW 116d EfficientDynamics Edition deneyin Ben onun özelliklerini en çarpıcı manuel altı -bu ilişkiler modeli arasında bağlantı Otomatik- mevcut değildir olduğunu söylemek zorunda, özellikle ilk yılında oldukça uzun gelişimi ile herhangi üç silindirli motorun tipik marşları. Bu 1 Serisi EfficientDynamics Edition, işe tipik bir şekilde esnasında öncelikle birinci ve ikinci reçel yapılmalıdır yapar. Eğer acele etmezsen Aslında, sağ birinci hız durak eğilimi olabilir.

Aslında, her nasılsa araba bu farkındadır ve sihirbaz kendisi o vites genellikle optimum olduğu belirtilse de size ilk gösteriyor 116d EfficientDynamics Edition, motor Zaten pürüzsüz neredeyse yukarı doğru bir eğim için 2,000 rpm'de dönüyor. Her durumda, bu buna alıştıktan sonra, daha fazla dikkat ödemezseniz, bir özellıgıdır. Ayrıca, trafik ışıklarının çıkışları oldukça iyi hızlandırmak sağlar ve bu araba 116 hp tork 270 Nm eklemeler, BMW tarafından benimsenen bu çözüm sayesinde kendisine gelen bir spor arabanın karakterini gösterir ve dördüncü ya da 100 km / s ya da öylesine için, isterseniz beşinci.

motor performansı nedeniyle düşer Değil sonra EfficientDynamics Edition, BMW 1 Serisi dizel Sen konfor ile karayolu ile geziler yapabilir ve yolcu kabininde üç silindirli motor zar zor fark ve süspansiyon neredeyse sen fark etmeden hem yol ve şehir şölen hız tümsekleri ve filtreleme çukurların için optimum performans sağlar. Bu modelin tutumluluk ile ilgili olarak o 3.4 l / 100 km şehirler arası bir tüketimi akredite ilan, evet demek zorunda, onların kardeşleri aralığı çok daha tutumlu olduğunu. 

BMW 116d EfficientDynamics Edition,

Beş gündür BMW 116d EfficientDynamics tekerlek, hemen hemen her zaman spor modunda, ancak Comfort varsayılan olarak başlar da olan bir Eko Pro. Gerçek tüketim 401 km 5.2 l / 100 km oldu sonra beni sunulan ve bu kompakt olacağını söylemek zorunda koruyucu, ama aslında spor modu mevcut ve davranış tablo raja verimliliği onu almaya davet kalmamasıdır. Her ihtimale karşı ben hızlandırıcı ile bu hafta sonu, ben Pro 40 kilometre ofisinden beni ayırmak o sıkıcı stopaj Eko yaptığı bugün gitmişti, girişte bilgisayar tarafından sunulan sonuç 4.4 l / 100 km oldu.

Aksi takdirde, birim test edildi BMW 116d EfficientDynamics Edition, Advantage. İsteğe bağlı 17 inç jantlar biri olarak bazı ekstralar ile bu 1 Serisinin direksiyonuna duygu tamamen premium otomobil şey daha eksik listesinde bulunmasına rağmen olduğunu BMW, bir marka tipik satış olanakları, içinde hangi hemen her şeyi ödenir. Otomatik klima kontrol ışıkları: konuda çok fazla durmak değil, gerçekten eksik bu noktada dökme sadece iki şey diyecekler. Neyse ki, BMW hep sevdim etmiştir sert dokunmatik debriyaj, dizi direksiyon standardı M Sport- olmamasına rağmen ve oldukça iyi görünüyor ve hoş direksiyon hassasiyeti ve değişim kısa çalışır Evet Manuel markadan bütün araçlarda standart olarak bulunuyor.

Bunun bir güvenceye için maliyetin ne biz hesapladık bizim sigortası karşılaştırmak BMW 118d M Sport Edition. fiyatını hesaplamak için, referans olarak, bir kolektif garaja park, her gün araba kullanılan Madrid'de yaşıyor ve yılda 20 000 km'ye kadar çalışır 10 kimliğine sahip eski ve uğursuz olmadan 40 yıllık bir adamı almak. Bu verilerle, tüm riskine en uygun sigorta 604 Euro, Genesis tarafından sunulmaktadır. Eğer franchise ile bir battaniye sigorta poliçesi için tercih Bu maliyet düşük olabilir. Bu durumda, en ucuz Genesis da olur. 300 Euro franchise için 272 avro.

Sonuç

en iyi

Motor itme normal tüketim oranları, dinamik sürüş

en kötü

Dışarıdan Çıngırak tricilíndrico orta arka, arka sırada yer


Понравилась статья? Поделись с друзьями: