Porsche Panamera Dizel: ‘ucuz’ idealdir?

daha hızlı, daha fazla lüks, konforlu ... ama daha iyi var? Onun görüntü kadar kişisel istediğiniz zaman Porsche Panamera Diesel, mükemmel spor sedan 'aile' olduğunu.

Ben 1.800 tura 120 km / saat gidiyorum. Hiçbir hava veya gürültü parazitler:Keşke standart olarak hoparlörlerinden müzik dinlemek. Gravesyuvarlak, sivri parlaklık ... toplam konfor. Ve sınıf, çoksınıfı. Bir sürücü Porsche Panamera Dizel. Bayıldım. EvetBir salon dizel modeli bir bütün tavsiye edilirbenim gibi porschista. Neden? Açıklayayım.

, Içinde bulunduğunuz büyük iç konfor başlatmak içinPorschePanamera. Arka koltuklarda iki koltuk keyfiBireysel spor sahası ve bol. Ön ... NeBen söyleyeyim: Bir karşı hava despite're yarış nefesNeredeyse doğal rakibi BMW7 Serisi veya Audi A8. sürüş pozisyonu, çok düşük veBir direksiyon ideal boyut ve oldukça dik olan, bu çok yardımcı olur,(Özellikle benim durumda) ön kalkan Stuttgart bkz olsaBu beni daha da açmaları.

Ve tabii ki, aynı zamandaMotor. O (gidiş V6 gün 250 hp sahip olduğu doğrudurOcak ayında 300 hp sürümü) ile değiştirilir, ama sanırım edilirhangi burada uyuyor. Cidden. GTS saçımı yapargider ve nasıl hangi ses ipucu. ve Porschepanamera TurboS... Nasıl diyeceksin570 beygir arabaya hayır! Ama, işe geri ve ileri gitmek içinile seyahat etmek seçmek gibi temsil ve hatta araba(Eğer dört varsa) aile idealdir.

Bu kaynak Audi V6 kaba ve gelen gelmiyorİç zar zor bir fısıltı duyar. 2,000 rpm itibarenO, çok sert iter 4000 ötesine ulaşabilenve bir anda kırmızı işaret 4,600 rpm'de başlar rağmen,Gerçek şu nadiren bu alana iğne yakından görmek olacaktır.

Eğer sınırına ulaştığınızda manuel mod seçersenizDevrimler vites geçirmek için gidiş değildir. Bir dokunuş çok yarış(Biz bir Porsche bahsediyoruz unutmayın!), İçeri tutmalıHesap Kendinizi şımartın ve hızlandı karar verirken: yapabilirsinizevet, bu ... geçerken kesilir (ve olmasıOtobiyografik).

Bu arada, değişiklik PDK ama Tiptronic değilsırayla sekiz vitesli daha büyük bir rahatlık hissi vermek içingeçişler.

Ve biz sollama beri Porsche Panameradizel, daha iyi bir şey bir çift hikaye renklendirmek içintoka. 1880 kilo boş görünmez doğrudureğrisi şekil için ideal bir başlangıç, ama gerçek olduğunukarşılayan ve ödeme sayesinde bir yönüne hem de vermeşasisinden olarak noktası. Yaklaşık aynı zamanda Spor modu arasında PASM süspansiyon (1700 Euro) kayarken veNods neredeyse ortadan kaldırılmıştır.

Ayrıca, bence neden biliyor musunuz panamera olmakvar mı? sunduğu alır özerklik 1000 km'lik için ... Vehayır, hayır catch: Test gerçek tüketim sırasında gitmiş değil7.5 litre.

EğerBen 90,000 Euro kaydedilmiş bir araba ile, bana gönderebilir misin demekPsikiyatrik hastanesi. Ama gerçek bu böyledir Panamera DieselOnun uzak kuzeni VW Passat çok az daha fazla tüketir. Benim için öyle panamera oSen baş ... olmalı.

buradaYeni Porsche test okuyabilirPanamera Dizel 300 beygir.Понравилась статья? Поделись с друзьями: