Opel Test NEH 150hp 1.4 S

Esteban Vallín onun Adam R2, 190 beygir olsaydı, 150 hp ve tork 220 Nm Bu Opel motoru 1.4 Turbo S olabilir. Evet, aynı şey olmadığını biliyorum, ama sana şunu temin ederim &# 039; yürümeye başlayan&# 039; Bu en eğlenceli spor ve kentsel piyasada biridir.

Ben, Cascais, Portekiz seyahat ettim Opel deneyinAdam S, için incorporadada olmuştur son spor versiyonRüsselsheim üreticisine Menzil. Bu varyantOlası bir versiyon OPC izniyle, yarış, itirazAlman şehir. Sadece görünüşlerine bakalım: spoylerÖn, yan eşikler, arka tampon ve hantal18 krom egzoz çıkışı, 17 inç tekerlek ile (Onlar işaretlemek elemanları opsiyonel) ve arka tavan spoyleri vardırfark. Bütün optik gruplar Yuvarlak, hemÖn ve arka LED teknolojisi.

Vücut 10 renk olmak üzere toplam "giyinmiş" olabilir veDört ek tavana, tasarım 'ağ &rulo'Bu varyant için özel olarak ayrılmış. Ayrıca,Eğer grafik 'S' seçebilirsiniz.

Belli hava yarış içinde o da özellikle birlikte, nefes alıyorVücudunuzu tutun Recaro tarafından imzalanan mükemmel bacquetsmükemmel bu gibi kıvrılan eğrileritest. Buna ek olarak, Adam Opel S Ayrıca o verirtadı iç' özelleştirmek için yeteneğiTüketici'. 

Ancak en önemlisi, tahmin edebileceğin gibi, içinde bulunduğuMotor ve şasi ayar. Blok donanımlıyeni 1.4 Turbo sunma yeteneğine 150 hp, her neBununla beraber, 1.6 Turbo Corsa OPC son daha 42 beygir az demektirİki model arasındaki ağırlık farkı. 150 hp, veMevcut tork 220 Nm, bu yeni özel sürümüİtici 100 aşan belirli bir güç sağlarCV / litre. Kuşkusuz, bu eksikti kıvılcım mi onunAspire edilen muadili.

Onun cevabı mükemmel; ve germe ve altında ve yukarı uzananİğne başarısız değil kırmızı bölge cuentavueltas dokunur.Ayrıca, ... fazlasını talep vites küçülterek gerekmez venasıl kurtarmak için! az 120 km / h 80 ile beşinci vites değişikliklerindeSekiz saniye. bir kutu ile çalışan bu motorun sayesindealtı hız-oranı spor değişiklikler, 0 ile hızlandırır100 8,5 saniyelik km / saat ve bir hıza ulaşır210 km / s. Bütün bu rakamlar resmi bir tüketim eşlik ediyor2,500 kaybetmeden kıvrılan yol -in 5.9 l / 100 km -3000 rpm, tüketimi 6.4 l / 100 KM- idi.

taşıyıcı ayrıca ayarlanan olmuştur: arka aks olmuşturtasarlanmıştır ve amortisörler ve spesifik yaylarla donatılmış.Süspansiyon, günlük kullanım için, bu yüzden kasaba, daha sıkıMadrid nerede gibi şehirlerde biraz rahatsız-ve fazla olabilirhazine avı firma altında devam ediyor.

ancak Bu testin Opel Adam S fazla haber, donatırDaha doğrudan yanıt verir adresi olarak;frenler, (308 havalandırmalı ön önceki Corsa OPC bağlaraa 264 mm katı arka) ve denge kontrolü,Aralıktaki ilk defa o ayrılabilir olduğunu.

Eğer Esteban Vallín taklit istiyor musunuz? Sonra kadar beklemesi gerektiğiniMart ilk birimler o zamana kadar gelemeyecek çünkü.

Kike Ruiz tarafından Opel Adam S test

dikkat çeker. Bu o lastiklerle çok dikkat çekiyorbicolor büyük ve vücudun tonu. Onun arka spoyler veAmblemler 'S' zaten bakmak bildiğiniz bir sürüme sevimli koymakEğer direksiyonuna ilginç şeyler verecektir. İç kısımda,En darbede beni onların kişilik yer Bacquet tipi.Ne kadar iyi sırtımı toplamak! Yani kaliteli yüksektir nefes alır.Yani birlikte aile içinde çocuklarla biri değil (vardırOpel Karl) 'de Opel Onlar atladıkİyi malzeme ve ayarlamaları verir. 

Odaklı çok genç seyirci, Adem sportif görünümtüm büyük ekran üzerinde göze çarpan bir tutam. kullanmaGerçekten özlediğim olsa o, kolay ve Masó az sezgisel varBiraz daha simidi ve çok değil dokunmatik düğmesi bazenOldukça doğru algılanır ve hesabın daha fazla önem koymak zorunda.Ayrıca, Adam S Oldukça iyi donatılmış olarak geliyorfabrikası. ısıtmalı direksiyon simidi kadar sunulan My Test ünitesi,Nadiren bu bulunan bir elementtirsegmenti. 

direksiyonuna oturan, ben net bir enstrümantasyon bulupDireksiyon simidi olan hız kontrolünü aktiveseyir ya da bazı radyo fonksiyonları. ¿Uygulanabilirlik?Adam küçük bir araba ve onun 3,7 metre uzunluğunda hayırEğer sadece bir gevşek arka koltuk bulundu edeceğiz (Burada yedeklemek çok küçük) ve büyük bir gövde (sadece girmekİki troleys kadar denk) 170 litre. 

Fakat gerçekten varyantı almayı düşünüyorum eğersportif Adam Opel Böylece zaten başlık altında sunuyorBiz bu konuda konuştuk: 150 hp küçük bloktan alınan1.4 litre kompresörlü bir kutuya olan sayesindeÇok kısa gelişmelerle değişiklikler, özellikle canlıHatta düşük devirlerde gelen. Bu çok uyarıcı bir yol gelmiyor,hızlanan ve tırmanma ile çok enerjik katılıyorum, amaMahkemeye döner Eğer kulak keskinleştirmek unutmak yapacak veşasi çok dönmesine izin verdiğinden yola odaklanabilirsinizHızlı viraj eğlenceli ve büyük eğlence. 

içinde ağır frenleme Eğer arka dikkatli olmak gerektirir,Hala döndürülmüş yönde çünkü ile ayak lavabo özellikleBir canlı arkasını göreceksiniz. Ölçek saf eğlenceliküçük. Opel bir araba ve aşağıda küçük bir modeli gerekliCorsa OPCque aynı teklifeğlenceli. Ve o yaptı!

Farklı bir bakış arıyorsun? Deney Opel Adam S BakTop Gear adresindeki arkadaşlar.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: