Suzuki Van Van 125/200 cc test edin: Herkes sever neden?

Gibi o istediği ve aşk. Bu testte Suzuki Van Van 125/200 cc: herkes eski olarak bu motosikleti sever ve hangi ile biz performans vaat ve daha çok yönlülüğü ile, hayal bile daha iyi olurdu neden analiz Suzuki katalog fotoğraflar. Değerli Kings: mektup yazmaya başlayabilir?

Bu bisiklet çalmak bakışlar, yıllar sonra golosonas tutarçaylaklar, gazi ve uzmanlar arasında, aralarındaOnlar ilk motosikletini ve sürücüler arasında satın almak istiyorumdeneyimli basitlik çekicilik teslim kim. veŞimdi o kadar moda oldukentsel alanda Retro / bağbozumu / miras / sinyal karıştırıcı / yenilikçi,Japon markası ama bir şey yapmak olmamıştır olarakzevk için longevísima 'Dunera' arrancasonrisas güncellemekBir Şimdi ikinci? gençlik. test edilmiş Suzuki Van Van125/200 cc Herkes sever nedenini bulmak için. 

Suzuki (11) VanVan 125 cc testi

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  Suzuki VanVan en eski motosiklet pazarının biridir.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  Onların son güncellemeler sonrasında hala yaygın olarak kabul.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  Onun estetik aşikardır.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  Ve çok yönlülük dikkat çekicidir.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  Onların ekipman oldukça basit.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  'Bağbozumu' onu alır bir zamanda, bu bisiklet gibi birçok koşullara getiriyor.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  125 cc kabul büyüyen sonra Suzuki şimdi 200 cc versiyonunu sunuyor.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  sadece ön disk ise her ikisinde de frenler, bir araya geldi.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  Daha sonra çok büyük boyutlu olmasına rağmen karışık lastik, iyi sonuçlar verir.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  Egzoz borusu duneras kökeni niteliklerini devralır.

 • VanVan 125 cc Suzuki testi

  ağırlık kasabasında yardımcı olur birikir olmasa da yakıt tankı, biraz küçük.

Bu motosiklet aslında üzerinde ilk kez ışık gördüm1972! Çok amaçlı bisiklet ve neredeyse gömlek gibi; ve başladı2008 yılından bu yana ikinci hayat -inyección ile XXI yüzyıl. Şimdi,Neo-Retro ateş dolu, gerçekten estetik sunuyorKlasik, marşları (sadece beş, ancak doludur şeydir125 cc hakim scooter gibi kademeliarasında) otomatik, olasılık kart B yürütülecektiraraba Eğer fazla deneyimi üç yıl var ... ve varsason derece kolay taşınır yapılandırma: pozisyonrahat, güvenilir mekaniği, basit ve öngörülebilir tepkiler veyediği ilerici, sobredimensionadísimo arka lastikçukurların ve hemen hemen tüm hataları affet ...

Bunlar ana argümanlar kime kamufle vardırZaten ya düşünenler sipariş edilen ilk bisiklet, olarakDostumuz ve fotoğrafçı Álex Aguilar. Ve bu henüz bilmiyorSuzuki zaten 200 cc de vardır. Ama tanışmadan önceOnu kıskançlık ölmek, bir test daha yapacakyalnız arka plan.

alays

Kontak anahtarını ve resim daha olmayabilir görüyoruzTemelleri: hız göstergesi, toplam kilometre ve üç tanık,sürekliliğidir, nötr ve yakıt deposu. Bitiş. Buna ek olarak,kısmı tekerleği çevirerek, eski moda yolu sıfırlanıreli. Başlat düğmesine basarak, bloğun sonraSessizce sesler ve ihtiyatlı olarak yukarı gidiyor dönertopal hız.

Suzuki Van Van speedo

İnsanlar bakmak Van Van gülümseyerek ve her ne kadarO olduğu tahmin edilmektedir çok daha fazla bisiklet gibi görünüyortüm deliklerden kayma estrechita yeterliTrafik ve merkezde park tarafından kaldırıma subiéndoteüzerinde gömme alanı almadan yüksek kaldırımfren lambası veya Rahatsız yayalar. Bayıldım.

Manuel şanzıman dünyanın en rahat değilsürtmek, ancak inceliğini ve bitirir yeterliher yerde rahatça hareket edecek kadar iyi birO bu kaideye asmak alır gibi. Evet, bu vardırvites kutusu etkinliği (eğer modern bir kesim değilBir gelen KTM 125 Duke -gündüz gece ve pedallıSol çok düzensiz görünüyor) ve onun 12 CV germek olmazsonsuza.

Video: 10 İpuçları125 cc motosiklet almak.

Ayrıca çok bir olmaksızın süspansiyon takdir edilecektirYukarıda bahsedilen birlikte teknoloji, uygun bir hayret veLastik ve rahat koltuk, çukurların titizlik gelemeyecekfazla ne de çok düz Sırtına. Buna karşılık, hiçbir doğrudurBu düşük olduğundan doğru olarak asfalt ile bir dokunuş var, amaDiğer estetik ve kavramsal tamamen rasyonel satın alma ve, öyletakdir bunlar Eski bisiklet duyguları gelişmiş vegüvenilir.

ne zaman aniden bütün bu zihinsel amaçlayan ediyorum,Bir, orta boylu bir kız ile bir trafik ışığında toplantı'Den Van Van oldukça siyah ve pembe kask tipi Penelope Glamour (siperliği ve kurdeleli bisikletçinin bir çift olmayan tuhaf boylarına)."ayaklarının Missy!", O karakter o olduğu gibifomasa animasyon dizisi. Şaka bir yana, bu bir olduğunu test dahao Suzuki Van Van 125 cc Bu bir 'bilmiyorum, nedir zor bulunurBizim bu metni uzatmak için, çok açıklamak. 

Yolda, 200 cc hatırlamak

Eğer sinirlendirmeye mi var çünkü şehir dışına bir şey, başka bir hız Sadece 100 km / h üstesinden olmayacak veEğer sürekli vites ile oynamak gerekecek veHer bir sollama. avantajı Seçebiliyorsanız burada olmasıdıraltıncı dişlinin kaldıraç ve darbe hesapları azaltmaköyle olsa llanear veya kabartma, yokuş aşağı bisiklet düşmesiminimum eğim ulaştığında az kullanılabilir.

Başka bir deyişle, o yoksun olduğunu teklifler küçük motor Suzuki Van Van 200 cc ve olmayan daha birçok sahip olduğunu4299 overpricing iki (ayrı arasında daha fazla bir farkEuro-onun 15 hp) kadar 115 km / saat llanear izin vermezgevşek, kız çoğuna sahip olmasına rağmen biryukarı az. 

Suzuki VanVan 200 2016 Fotoğraflar (11)

 • Suzuki VanVan 200 2016 Fotoğraflar
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-10
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-1
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-2
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-3
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-4
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-5
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-6
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-7
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-8
 • Suzuki-Van-Van-200-2016-9

Ve neden dur? Bir disk ön olmasına rağmen, frenler justitos vardır ve arka kampana katkıda bulunmaz onunetkinliği.

Davul Fren Suzuki Van Van

Ve geri zamanki gibi iş: Biz ABS veya denetim sevmiyorumçekiş, yine hatta bir seçenek olarak kullanılabilir değil, ancakBu bisiklet frenleri daha iyi diğer birçok eski / klasik amaOnlar mükemmel geri yüklenir. 

sınırsız

Ancak, ben bu kadar eğleniyorum, ben yollarda cesaretarsa ve hatta adımları. Hatta yuvarlayarakTest, ben kolay ve I beni koymak için alana gitmekBen hisler uzun değil zevk keşfetmekO köyün etrafında Bultaco tarafından dağda veya çekerken gibi hissettimve size hedef bölgelerini sona ermeyeceğini ulaşmak biliyorumgaz ve dizleri ile uzmanlığına bağlı olduğunuKendi sınırlarını çerçeve içine alın.

Suzuki Van Van 125 kule şehir alanı

Japonca'da "Onlar Git, git" Bu gibi bir anlama gelir "HadiHadi": Test için kime, çeviri olabilir "seninOnun İyi ile harcayacağınız, güzel!".

Bu durumda, en iyi silah karışık lastiklerduneros, ağırlığı içeriği, yüksek egzoz borusu ve cömerttoprağa motordan mesafe. 

Ama sonuçta sahip olduklarım, bugün için Mess vermediHala photoshoot beklemede. Alex düşük oynanır?

Sonuç

Bazen birçok atlarla bisiklet almak gerekmezeğlenme. Ve bu ölümsüz Van Van, tek 125kalitesi için, formlarının angaje olan çok 'konuşkan' onunve (gerçi üzerinde ve asfalt kapalı onun kişiliğini tamamladıbugün şeyden else) daha kentsel olduğunu. Kim sevmez ki?

en iyi: tasarım, estetik, stil, çok yönlülük,bitmiş 

En kötü: Biraz motor, frenler adil, paletindirgenmiş (Beyaz Özel Katı BuTest 2016 büyük bir haberdi ve Suzuki onu geri çektiİspanyolca birkaç ay) piyasa fiyatı, yakıt tankıküçük.

Fotoğraf: Álex Aguilar.

ekipmanlar: 30.0 Givi kask, ceket Axo Madison TweetHevik Stoccolma eldivenler. 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: