Deney BMW 4 Serisi 420d

gücüyle, düzeltilmiş tüketim ve asfalt üzerinde yürümeye çalışıyor için, BMW 420d Coupé dizi en ilginç varyantı olarak duruyor. onun denetimlere 800'den fazla kilometre söylememi onaylamaz. Bu kadar basit ...

Eğer geçmiş olacak eğer bilmiyorum ama zamanla benDaha pratik bir adam haline gelir. On yıl Eğer bana sormak olsunBen manken kimse o sürümü ile kalmak istiyorum, neredeyse söyleyebilirimElbette, bundan daha kıvılcım vardı ki. FunHer şeyden! Ama şimdi farklı görüyorlar. Yani eğerBMW 4 Serisi ile aynı soruyu yap, ben çekinmeden söyleyebilirimbu BMW 420d kup (BMW 4 Serisi Gran Coupe ile karıştırmayın) bir olduğunuBiraz daha yavaş ve kardeşleri karşı tepkileri daha az atletikEn güçlü benzinli (306 bg BMW 435i öder ve 0'dan 100'e kadar giderkm 5.1 saniyede / saat), ancak daha fazla görünen diğer erdemleri eklerMümkünse değerli.

Bir sahiptir Öncelikle dört silindirlidizel Bana 184 hp, çok saygın bir rakam teklif ve,onun teknolojisi sayesinde sunan bir tam tepki boyuncahız aralığı. Ayağını dışarı lavabo zaman sen hiçbir şikayetleri yöneteceksinDoğru, ama bu daha da ortalama maliyet şaşırtacak yer:Ben deneme yolculuğunu ölçmüştür 5,2 l / 100 km, Hatta eğerdaha da muhafazakar sürüş olduğunu getirmek için endişeliayrıca bu önlemlerin bir araba için bu rakamı ... Chapeau azaltabilirdaha 4.6 metre uzunluğunda ve daha ağır 1500kilo.

Onların komutanları başlar. Pozisyon olduğu düşük ve direksiyondikey. Biraz ayık görünüm renklendirmek istiyorsanızSen tarayıcı içinde sipariş Ekran XL 8.8inç (Bu 2953 Euro). fiyatı rağmen getirmiyorsun?Bütün, erişim ve isterseniz Internet, Dijital radyo,Gerçek zamanlı veya Bluetooth trafik bilgisi ödemek zorunda kalacakayrı ayrı her şeyi. Bu en sakıncalı yönlerinden biridir,Standart ekipman bir araba için doğru göründüğü gibiBu fiyatı.

İyi gözlerle göremiyorum başka şeydirArka koltukların yüksekliği. Hava çıkışları için vardıriki kişinin, sırt kalıplanmış ve uzay edilirbacak mesafesi kötü değil, ancak yükseklik çok düşüktür ve1.80 boyunda insanlar ve onlar yanlış gidecek. ve önceeylemde, sadece sona erebilir gövde,Onun yetenek ve bagaj için yeterli alan için saygıBiraz tatil.

Şimdi, kalk. sayesinde süspansiyonadaptif (1.304 Euro), BMW 420d Bu şekilde kayaronun en rahat şekilde ipek. Eğer biber koyabilirsiniz daha isterseniçinde spor, Bir sürü ama yine artık bir arabakonfor. Bu dizel yorulmaz rutero olduğu gibi, bu karakterSeyahat etmeyi ister ki: sportmenlik için bırakınPazar günleri. hergün ben yumuşaklık ve düşük tüketimi tercih ederim.Değiştiğine mü anlattý ...


Понравилась статья? Поделись с друзьями: