Dakar 2017: televizyonda izlemeye nasıl

Dakar 2017: televizyonda izlemeye nasıl

Dakar 2017 çoktan başladı, bu yüzden televizyonda görmek nasıl unutamam. Biz bu yıl Paraguay, Bolivya geçer ve Arjantin'de biter dünyanın en zor çöl yarışını takip anahtarları verin.

Kaçırmayın: Önceki Dakar 2017 Aşamaları, İspanyolca ve sık

Bir yıl daha biz takip edebilirsiniz Dakar içinveren günlük özetleri aracılığıyla Teledeporte, Günlük raporlar ile İspanyol Televizyonu tematik kanal,Güney Amerika ve kümesinden raporlardan Yerinde bizi sunuyoruzHer günün görüntüleri ve katılımcıların sonuçlarıbisiklet, arabalar, dörtlü ve kamyonlar.

Marc Martín ev sahipliği yapacaközel bir program Dakar kümesinden her gün,Katalonya'da İspanyolca Televizyon binasında bulunan.Yanında eski pilotlar lay Rafa Tibau (Ağır)ve Carlos Sotelo olan deneyim ve diğer (Motosiklet),misafir desgranar olacaklardan sorumlu olacak, set2 ila 14 Ocak süren yarışın her günündeHangi Buenos Aires Asuncion bağlayacak.

VİDEO: Ne bir patlama! Bu 3008 Carlos Sainz ise

Takım gazeteci ile tamamlanmıştır Pacoharika ve kamera Ashley Pla, onlar için getirecektir bizimTelevizyon yayınlanmamış rapor ve nasıl yaşamak bize göstermekOnlarca özellikle dikkat ederek, içinden koşmakmaceraya girişti İspanyol sürücüler. programGünlük, 2 Ocak ila 14, 22 başlayacak: 00'danBu 75 dakika sürecek. bu yıl büyük haberilk defa program yüksek çözünürlükte olacak,HD aracılığıyla Teledeporte.

Başka bir seçenek tutmak Dakar, Katalonya'da olduğu Esport 3, TV3 kanalı, dan21:00 her gece. biçimi benzer olacaktır: danbunun pilot ile Noel Rodríguez ev sahipliği yapacak programını ayarlamakMarc Guash. Güney Amerika'da, Xavier Guillén yer alacaközel temsilcisi olarak öncülerinden reaksiyonları.

Eurosport 1, diğer taraftan, teklif birEn iyi anlarla günlük 30 dakikalık bir program23 ° 'de verilecektir gün: 00h.

Dakar 2017 Carlos Sainz: Sadece kazanan düşünen

Bir yıl daha, motor sporları en zor testiDünya büyük bir medyada sahip olacaktır. Dakar70 kapağının içinden yaklaşık 190 ülkeyi ulaşacakkanalları. Her gün üç helikopter alarak sorumlu olacaktırHer aşamanın görüntüler. editörler 22 takım hazırlamaksonradan malzeme televizyonlara göndermeye.

Bir ana fotoğraf ajansları75 fotoğrafçıların toplam en iyi çekimlerFarklı aracılığıyla dünya çapında ve yaymak bilgiKapsayan 332 akredite gazeteciler tarafından toplanan demektirtesti.

sonuçlar

Adım 1: Varsayım - Direnç

zafer Nasır el Attiyah Dakar başlangıcında enzamanlanmış special sadece 39 kilometrelik bir sahne.Katar Xevi Pons sadece 24 saniye ve geride bıraktı etti onunyoldaş Nani Roma 29. Al Attiyah de, ancak, olmamıştırÇünkü bitiş çizgisini geçtikten sonra, kazanan rağmen korkutuyor kurtulmakAmaç o olmak zorunda olan bir motor sorunu yaşadıçekilebilir. Carlos Sainz bir aşamada dördüncü değildiO arabaları yararlanır. daha fazla bilgi Burada.

Adım 2: Resistencia - San Miguel de Tucuman

Sébastien Loeb Dakar otomobillerin dizginleri alır veİkinci aşamada zaferden sonra lider yerleştirilirtüm kontrol noktalarını ve ritmi lider sonrasında yarışNasır el Attiyah. 28 saniye Katar içinde Fransız potansiyel müşterilerToyota. Carlos Sainz, üçüncü bugün üçte daGenel yerleştirin. Üçüncü aşamada katılımcıları bekliyorÖzel bir uzun aşkın 364 km. daha fazla bilgi Burada.

3. Aşama: San Miguel de Tucuman - San SalvadorJujuy

francés Stéphane Peterhansel için Sahne kazanmak veikinci konumda Carlos Sainz ile Peugeot üçlü veÜçüncü Sebastien Loeb. Loeb sadece 42 ile lider kalırSainz üzerinde saniye. Sorunları Toyota için, sonra AlAttiyah, De Villiers ve Roman çeşitli gerilemeler uğramış.Katar favorilerinden biri ve uzak bugünün aşamasından sonra olduÜst. Burada daha fazla bilgi.

Adım 4: Jujuy - Tupiza

Sık kazanmak için kötü gün Dakar2017. Gitti Nasır el Attiyah yüzden, önceki gün yaptığı kazadan sonraYezid Al Rajhi ırk ve Mini mermi birini yaptıCarlos Sainz O bir kazadan sonra iki saat kaybetti.Sahne kazanmak, diğer taraftan, için Cyril Despres. öyleŞimdi önümüzdeki Peterhansel, Hirvonen genel lideriLoeb ve Roma. Burada daha fazla bilgi.

Adım 5: Tupiza - Oruro

Bu doğrular Carlos Sainz gününde kaza sonrası terkedilmişYukarıdaki. Sébastien Loeb ikinci aşamaya ve Stephane kazanırPeterhansel'in onun Fransız takım arkadaşı öncesinde yol alır veDespres. Bu aşamada daha kısaltılmış Nani Roma dördüncüOruro'daki kötü hava. Farklılıklar küçük kalırsürekli tutmak geçerken bu konu.Burada daha fazla bilgi.

Adım 6: Oruro - La Paz

kötü hava nedeniyle Dakar altıncı aşamasını iptal edildi vegerektiğinde arazi bırakmış şiddetli yağışlarKatılımcılar perişan geçirirler. Yarın Pazar günügerisi, yani yarış sahne ile Pazartesi günü devam edileceğiniLa Paz ve Uyuni arasında. Burada daha fazla bilgi

Adım 7: La Paz-Uyuni

sabitlenir Sahne kazanmak Stéphane Peterhansel,Önümüzdeki Sébastien Loeb ve İspanyol Nani Roma, kurşun.Sıkı genel hala tam ve ilk beşOnlar sadece on beş dakika içinde bulunmaktadır. Peterhansel'in ilk elde ettisahne zafer bu yıl. Bu 1 dakika ile 57 bir kurşun sahiptirLoeb üzerinde saniye. Burada daha fazla bilgi.

Kademe 8: Uyuni-atlama

Sébastien Loeb Büyük Üçüncü aşama zafer.Dokuz kez dünya ralli şampiyonu hepiniz için geçerliDakar ve iadeler baskılarını üstesinden öne geçmePeterhansel tekrar. sekizinci aşamada Triplet PeugeotDespres üçüncü. Nani Roma üçüncü kaybettilideri bırakılan 15 dakikadan fazla sonra Genel.Burada daha fazla bilgi.

Adım 9: Skip - Chilecito

Kötü hava etkilerine tarafından iptal. Burada daha fazla bilgi.

Adım 10: Şilicito-San Juan

Peterhansel'in her şeyin olmasından bir sahne kazanmak,Fransız motorsiklet yarışçısı ile kaza dahil. tarafındanYardım için bekleyin Peterhansel'in sonra bir süre kaldışampiyon olur böylece ASO, geri döndüÖnümüzdeki Loeb beş dakikadan fazla ile önde. üzerindeduygu, imkansız! Burada daha fazla bilgi.

Adım 11: San Juan - Rio Cuarto

Loeb Dakar sondan bir önceki aşamada zafer kazandıÖnümüzdeki Stéphane Peterhansel 2017 48 saniye ...adına koparmak için yeterli. Rio Cuarto arasındaki Yarınve Buenos Aires, şampiyon belirlenecek. Peterhansel'in ne kadar yakın olduğunuve hedefe onu ayıran 64 Km riske. Burada daha fazla bilgi.

Adım 12: Rio Cuarto - Buenos Aires

sürprizlere yer yok olmuştur:Stéphane Peterhansel Dakar onun on üçüncü yenerek kazandıSébastien Loeb ve büyük bir üçlü Peugeot lider. Nani Roma,Sainz bırakılması sonrası iyi İspanyolca, dördüncü bitirir. Burada daha fazla bilgi.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: