ITV çıkartması ön cam onu ​​almak için var?

ITV çıkartması ön cam onu ​​almak için var?

Sen ITV etiket takmayan için ceza edilebilir? o (araç bu inceleme ile güncellenir olmadığını görmek için ajanlar çizebilirsiniz bilgisayar sistemlerinin sonsuz sayıda verilen) biraz modası geçmiş bir fikir gibi görünebilir rağmen cevap, evet. Bu küçük suç hakkında tüm anlatacağım.

Zaman ITV geçmesine gelincearaba, artı bazı sinirler, şüpheler ortaya çıkabilir; vebiz eğer çok yaygındır çıkartması takmayan cezaITV, Hatta olumlu incelemeden geçip bilgi sahibi olmaktır.İlk şeyler.

ITV çıkartması Sertifika elde edilirAraç Muayene olun. son aşamasındasınav, sonuç olumlu ve hiçbir sorun varsa,Bilinen verecek Çıkartma rengi Eğer olarak aktarılacaktırBir sahibi aracın trafiğe çıkabilir.

Sen ITV etiket takmayan için ceza alabilirlerön cam?

Bu sorunun cevabı evet. V-19, hangi öyleTeknik adı ile bilinir ITV çıkartması,Doğru durumunu tasdik için kullanılan bir özelliğidirAraç, 23 Kraliyet Kararnamesi 2822/1998 Aralık göre,sahip zorunlu.

Genel Araç Yönetmeliği Ek XI diyorhakkında: "Ön camın araçlarda durumunda,bayrak sağ üst köşesinde yer alıyor iç tarafı üzerinde ön cam. ayırt edici basılı yanBu kendinden yapışkanlı olacaktır. diğer araçlarda, rozetigörünür bir yerde yer alacaktır. ayırt edici bir Baskısız yüzüBu kendinden yapışkanlı olacak".

çıkartması iTV

Yani, sadece ITV etiket takmalı;Buna ek olarak, sadece taşımak zorunda Tek bir etiket ITV (eğerAracınız zaten birkaç kez zorunlu denetim geçtisiz) önceki yıl kaldırmak zorunda kalacaktır. 

Ne kadar çıkartması takmayan için inceITV? davranmaz rağmen, hafif bir suçturnoktalarının kesinti, en fazla bir ceza gerektirebilir 100Euro (Şu DGT uygulanan 80 Euro). Bu inceBu araç sahibine değil, sürücü içindir.

Ön cam kırıldı ve eğer ben çıkartması kaybetmekITV?

O kadar nadir değildir; Çinli ön camı kırar ve bakmakcam değiştirmek zorunda. Bu durumda ne yapabilirimITV çıkartması?

Eğer değişiklikten önce kaldırmak mümkün olsaydı, bunu biliyor olmalıhükümler yinelenen verme imkânına vermeyin; buYenisini vermeyecektir derler. Bu durumda, tavsiye edilirITV elverişli rapora trafik gardiyanları gösterve veri tabaka (her ikisi de gereklidir).

kırık cam

ITV çıkartması ne renklerinin anlamları?

Her yıl bir renk atanır; o zamanBiz hangi yıl her tonunu belirler.

- ITV sarı çıkartması: 1999, 2002, 2005, 2008,2014, 2017, 2020 2023, 2026, 2029 2011.

- Çıkartma Kırmızı ITV: 2000, 2003, 2006, 2009, 2012,2018, 2021, 2024, 2027, 2030 2015.

- ITV yeşil etiket: 2001, 2004, 2007, 2010, 2013,2019, 2022, 2025, 2028 2016.

çıkartması iTV

Eğer ITV geçtikten sonra?

otomobil ve motosiklet tanıştığında Onlar geçmelidirilk kayıt tarihinden itibaren dört yıl. Bundan sonra,dönemsellik o 10 olana kadar iki yıl olduğunu ve gelenSonra yorumu yıllık olduğunu.

gelince ticari araçlar, periyodik olarak tekrarlanmaİki yıla kadar ilk ITV ve onu geçmesi gerekir: DeğişirYıllık iki yılda Bundan sonra, 6 kadar,Her yıl onlar Buradan 10. Her altı açana kadaraydır.

Eğer bir araba ile bir kaza varsa unutmayın ITVDoldu, sigorta karşılamaz.

iTV geçmesi

ITV kez sona geçmesi için bazı ekstra zaman var mıBu?

cevap hayır; geçmesine hiçbir yetkisiz kullanım süresi yokturITV. Bu nedenle, gerek zaman çok dikkatli olunYasal olarak ITV geçmektedir.

Ön camda gidiyor Diğer çıkartmalar

Bildiğiniz gibi, DGT bir sistem kurmuşturMobil Marque çevresel sınıflandırma; Böylece, bazıaraba sahipleri yeşil çıkartmalar alıyorsanız. bunlarSıfır çıkartma araçları taşıyabilen (emisyon ayrılırToyota Mirai), ECO (üzere, örneğin,Toyota hibrid aralık), etiket ve etiket C B. bulabilirsinizBu ekolojik çıkartmaları hakkında daha fazla bilgibağlantı.

eko çıkartmalar dgt

Sen ilginizi çekebilir:

Ne arabanıza eğer yapmakITV başarısız

Decals için beş anahtar sorularekolojik

İspanyol şehirlerölümcül kirlilik


Понравилась статья? Поделись с друзьями: