Nasıl ve nerede 2017 Indianapolis 500 görmek için?

Nasıl ve nerede 2017 Indianapolis 500 görmek için?

Fernando Alonso Triple Crown yıldız olma arzusunu duyurduktan sonra biri olacağı 2017 Indianapolis 500 yarışı görmek nasıl ve nerede öğrenin. Monako Grand Prix F1 kazandıktan sonra yaptığı ikinci aşama efsanevi Oval Indiana de kazanmaktır. Biz ABD'de yılın en yakından takip olaylardan biri zevk anahtarları verin.

duyuru Fernando Alonso O katılacak2017 Indianapolis 500 Bu ilgi yapmıştırİspanyol halk - ve küresel - orada efsanevi yarıştakatlanarak büyüdü. Eğer merak ederseniz nasıl ve nerede görmek2017 Indianapolis 500, Sen yer buldumcevap için mükemmeldir.

500'ler Alonso ve macera: VİDEOIndianapolis

2016 yılından bu yana, Movistar Bu haklara sahiptirtelevizyon Indycar münhasıran üzerinde bizimülke. İspanyol operatör üçe haklarını satınTabii bilmeden önümüzdeki yıllarda bu sezonFernando Alonso Koşuyorum olmazdı. kanalgenellikle ırk, Movistar Spor 1 kısımspor paketi çevirme numarasını 55 içindedir.erişim o işe olmalı Movistar TV veSpor paketi. Ancak yarışın önemini verilmişve Alonso katılım, Movistar aracılığıyla yayınlayacak onunkanal sıfır, olmadan, tüm abonelere hizmetTekil bir paket gerekir.

içinde Alonso'nun kariyeri Indianapolis 500 olduğuevet, İspanya'da görürler ancak biz bunun için ödemek zorunda.mevcut değil Movistar yatırılacaktır eğer alternatif takip etmekİnternet, ya bir akış video veya üzeriverici sorumludur resmi Twitter hesapları,Hatta birlikte, yarışta ne mümkün olan en iyi yoluvideolar.

ırk ek olarak, Movistar ayrıca sorunusınıflandırılması Indianapolis 500, karşısındaOnlar at 23 bağlayacak Cumartesi günü Movistar Spor Kanal 2.: 00HPazar 21 de aynısını yapacak: 50h. Raúl Benito, anlatıcıHer zamanki ve sürücü Roldán Rodríguez bu önemli tartışacağıztesti. yarış yorumcusu yanında olarak Benito tekrarCristóbal Rosaleny ve Toni Cuquerella. devresinde Naomi olacakMiguel ve José Antonio Ponseti.

Ne zaman 2017 Indianapolis 500 nelerdir?

2017 Indianapolis 500 Onlar 28 başlayacak18 Mayıs at: öğleden 20h, sadece iki saat sonratamamlama Eğer emin değilseniz Monaco Grand Prix Formula 1İlk kez bu yarış, onu olduğu hatırlanmalıdır bkzEfsanevi olayın 101 baskısının büyük olduğusürücüler ... kazandı ve Fernando Alonso OlabilirBir sonraki. Onlar uzun kariyeri bundan sonra 200 tur olacakKazanan kaç olduğunu özel bir kulübün içine girmekolmak şanslı.

ırk için diğer seçenekler

Herhangi paketi ile Movistar fazla abone satınGördüğünüz Indianapolis 500 içindeYomvi, bu bağlantı yoluyla canlıkanala ayar sıfır. sinyalini erişmek içinHesabınızın kullanıcı adı ve şifre gerekmez, ayrıca sahip olacakBilgisayarınıza Microsoft'un Silverlight programı yüklü.

Birçok için başka bir seçenek göreceksiniz IndyCar içindehareketli olan. Bu operatör müşteriler için sadeceOnlar uygulama tekabül indirmek zorunda kalacakgöre, Android veya IOS cihazları,vaka.

Diğer ilginç bir alternatif ağıdırimkanı sunar ESPN hizmetinize abone olmakcanlı yayın olay online canlı izlemek için akış6.99 milyon avroluk bir fiyat.

Son olarak, resmi web sitesini girebilirsinizYarışma her birinin kere kontrol etmekPilot, iyi bir seçim evden zaman uzak olacaksaırk. çok rahat bir resmi başvuru da bulunmaktadırO zamanlar canlı bulunmaktadır.

- 5 şeyler Indianapolis 500 bilmiyorsun

- Oriol Servià, yirmi yıl Indy İspanyol aksanı koyarak500

- F1 ve IndyCar arasındaki farklar nelerdir?

- ... 2012 Indianapolis 500 Katıldı

Video: yarış anlamak için bilmeniz gerekenler 

eğitimler

Alonso Zaten hazırlık odaklanmıştırIrk İspanya'dan özel jet doğrudan seyahatIndianapolis Grand Prix sonrasında Çizimde bu hafta sonu gerçekleştirildi hangiMontmeló. Birkaç saat sonra, İspanyolca için parçaya aldıilk toplu test ve duyumlar katılmaçünkü daha iyi olabilir O eğitim genç sürücülerin yuvarlak değil açtıTam IndyCar sezonunda yarışacak. Bir kez tümparçaya aldı Alonso yer ondokuzuncu düştü amagerçekten önemli o deneyim birikimine devam olduğunuovaldir. SERVIA on oldu.

Kolektif testin ikinci gününde, Fernando onun devamöğrenme, bu kez tüm deneyimi topluyordumümkün haddeleme grubunu temsil eder. Bu yirmi dördüncü, altı yer oldubu işlemin tamamlanmasını çünkü SERVIA arkasında, ama bu, önemli değilhizmet 117 dönüşler giderek geliştirmeye devam etmek. bıraktığıbüyük resim, muhteşem sollama iki sürücüleri gerekmezkaybederler.

Uygulamada üçüncü gününde, Alonso bir ipucu buldumZor rüzgarlı. Ancak bu engel olmadıİspanyol çekim çıkar. önemli olduğunu unutmamak gerekironlardan öğrenmeye tüm durumları biliyoruz. sonra39 tur, Alonso, büyük dördüncü etapta test tamamladıSonuç kendisinden önce ben bu yana, oldukça gerçek değil söylemeliyimtüm pilotlar popo riske değildi.duygular son derece olumlu kalır.

VİDEO: Alonso bunu yaparsa, kazanır!

Dördüncü gün muhtemelen en olumlu olduŞimdiye kadar oynadı. Alonso içinde neredeyse yüz tur tamamlayaraksayısız kez trafikte haddeleme ve çeşitli yapımSollama. Öğleden sonra İspanyollar, çok yoğundu kimO yağmur olasılığı önce onun parça süresini maksimizeCuma. O SERVIA sekizinci ile dördüncü sırada yer tekrarladı.

tahminleri doğruladı ve Cuma yağdı, ama bu değil edildiAlonso completase, tur iyi bir sayı engelledi ve sona erendördüncü sırada yer üst üste üçüncü gün. Harika bir yoldurCumartesi günü eleme ilk bölümünü ulaşmak için.

VİDEO: Bu Indy 500 için Fernando Alonso araba 

sınıflandırma

Fernando Alonso yedinci imza attı 500s için eleme ilk bölümüIndianapolis, böylece mücadelesinde bir yer sağlanmasıDokuz iyi sürücüleri Pole pozisyonu. en iyiCumartesi günkü Ed Carpenter Takuma Sato ve izlediScott Dixon. Oriol Servià Bu nedeniyle yerleşmek olduvigesimocuarta konumu. Bir yerde gelince öncelikli Oriol sabah kavgaonuncu ve otuz üçüncü.

Final maçında, Fernando Alonso SERVIA elde ederken, kredilenebilir beşinci yönetilenIndianapolis 500 için onikinci yer. ScottDixon haftaya kutuptan başlayacaktır.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: