araba hayranları için on teknolojik oyuncaklar

araba hayranları için on teknolojik oyuncaklar

araba hayranları için 10 gadget'lardır. Bunların çoğu da seri olarak üretebilir ve böylece finansman arayan cihazlardır. Eğer araba, atölye geçmesi Çukurlara algılamak veya kör noktaları ortadan kaldırmak için sahip olduğunda bilmeleri Uygulamalar darbeler olmadan tekerleği, park uykuya dalmakta değil. her zevke ve ihtiyaçlar için bir şey var.

Gadget ucubeleri çevirmek kolay olması seninTeknolojik bir cephaneliği etrafında araba. 10 seçilmişTeknolojik cihazlar gezi daha güvenli hale getirmek verahat.

direksiyonda uykuya dalmak etmeyin!

Advicy Sürücü Bu tutar taşınabilir bir cihazdıruyarı ve engeller sizi direksiyonda uykuya dalmak. Bu kadar devam edecektespit edebiliyor cep telefonu bir uygulamasürücünün dikkatinin seviyesi. o dikkat etmezseBir ses ve 20 de ise Yol telefon sizi uyarırsaniye uygulama temas bildirir tepki vermez.iOS ve Android için Yakında kullanılabilir. Buradan daha fazla bilgi.

Advicy Sürücü

park daha kolay

Satır kolaylaştırmak park uygulaması tarafından sunulanParkable. Bu cep telefonu aracılığıyla çalışır vekablosuz park sensörleri. Bu manevralar kolaylaştırırtitreşim ve ses sinyalleri ile Park uyaran satırengellerin yakınlık. Ayrıca zaman park çalışırtekneler, motosiklet, karavan ve diğeri için römork ilearaçlar. Windows ile birlikte yakında Android ve iOS ile çalışır veTelefon. Buradan daha fazla bilgi.

Parkable

sürüşünüzü geliştirin

Akolyt Bir asistan sürüş olarak çalışmaktadır. sengerçek zamanlı raporlar sürüş ve tavsiyede nasıltasarruf, sürüş (hızlanma, frenleme geliştirmek içinkendi seyahatlerinizde yakıt ...), bilgi ve istatistiklermotor teşhis. Akolyt OBD konektörü arabaya takılır.Buradan daha fazla bilgi.

Akolyt

kumandalı araba

Benim Pal Sürüş Bu birleştiren bir donanım aygıtıdırcep telefonu ile bir gibi bazı şeyleri izlemek içinAraç, bir bisiklet, bir drone bir drone, tekbisiklet ve hatta bir çocuk. Bu cihaz korurgizlilik. Buradan daha fazla bilgi.

Benim sürüş pal

her zaman iyi durumda Araban

FIXD Bu tercüme tanıkların yapabilen bir cihazdırAracınızın ışık şey yanlış gittiğinde. Bu doğrudan takılanOBD araç ve Bluetooth teknolojisi bağlanır sayesindeCep telefonu. Bu uygulama zaman araç ihtiyaçlarını söyleratölye ve hasar yaklaşık maliyeti geçmesi. daha fazla bilgiBurada.

Fixd

Derin çukur dedektörü

Jaguar Land Rover Bu yeni bir sistem araştırmaktadırOtomatik Algılama Darbelere. Bu teknolojiotomobiller için bağlantı konumunu belirleyecek veçukurların, kırık çizgiler veya kanalizasyon bağlantısı. bubilgiler, diğer araçlar ve ile bulut yoluyla paylaşılacaktırTrafik kuruluşları ile böylece ikinci kutuMümkün olan en kısa sürede tamir.

Araban akıllı hale gelir

Vinli bircihaz bağlı araç fonksiyonları Arabanıza eklendikolayca ve hızlı. Sadece bağlamanız gerekirarabaya veri portu Cihaz, tüm erişmek içinuygulamalar ve akıllı araç hizmetleri ve sahipKablosuz ve 4G LTE bağlantısı. Buradan daha fazla bilgi.

Vinli

Cihazınız düzgün güvenli

maşa tutmak için tasarlanmış bir rockerBöyle bir akıllı telefon veya mobil cihazın herhangi bir tür,bir tablet. Uzun ve güçlü bir kol olanBu çok yönlü ve kullanmayı kolaylaştırır. Buradan daha fazla bilgi.

maşa

gece gündüz Evrensel şemsiye

Eğer güneş ışığına veya sırasında araçların ışıkları rahatsız mısınızgece? Evrensel katlanır şemsiye (Evrensel Ayaklı Araç Sunvisor)Gün ve gece boyunca kullanılabilir. gri kısımŞeffaf gündüzleri güneşin yanıp korurSarı bölge blokları diğer otomobil ışıkları ikenGece boyunca. artmış için UV filtresi içerirkoruma ve yüklü veya kolayca çıkarılabilir. uyarEn araçlar. Buradan daha fazla bilgi.

Evrensel katlanır şemsiye

kör noktaları çık!

Ayna ayna evrensel Dünya Görüşü amaçlarıSürücünün görüşünü genişletmek ve kör noktalar ortadan kaldırmakdaha güvenli otomobil. Kolayca kurulur ve canFarklı araçlarda kullanılan. Buradan daha fazla bilgi.

Ayna Ayna Evrensel Dünya Görüşü

Kaynak: Crookedbrains.net 

lüks bir araba Beş temel teknolojiler (6)

 • Volvo Salonu Konsol

  Lounge Konsol, Volvo olarak gemide lüks maksimum yorumlanması

 • Bilgi ve Eğlence

  İnternet bağlantısı, vb: lüks modelleri özellikleri her türlü bilgi-eğlence ekipmanlarının kullanımına

 • V12 motor ruloları

  V12 motor, gerçek mekanik bir canavar.

 • karanlıkta görme

  Gece Görüş, en seçkin seyirci anda biri.

 • koltuklar A8 L

  koltuk 'evde kanepenin' a kadar arka, başka şart arabalar daha prim pazarı.

 • bentley soğutma

  arabalarda buzdolabı çoğundan daha kesinlikle daha fazladır. Bir Bentley aittir.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: