arıza% 35, suçluluk klima

arıza% 35, suçluluk klima

Klima ve klimalar Araç Grubu (REGV), motorlu taşıtların her türlü mekanik garanti içinde especialiazada şirket Avrupalı ​​Ağına teminatlar göre, yaz aylarında dökümleri otomobillerin% 35 sorumludur.

göre REGV, hava sistemlerinde meydana gelebilecek arızalar% 35'i neden condition dökümüYaz aylarında otomobil Bu kaynaklanmaktadır molakompresör ve boru hatları problemlere. bunlarçünkü öyle olaylar yaz aylarında artışzaman daha klima ve kullanılan saç kremiAraç.

Bakım eksikliği neden olabilir içinde arızaklima Araba nedeniyle gazın kaybına vebunlar destekleyici olarak, yağ, kompresörün. Bu düzenlenmesiParça yaklaşık 800 veya 1.000 Euro olabilir. Başka ufak bir sorun,ama en azından, gaz kaçak mekanizmasıdırhavalandırma borularının aşınma üretilen hangiBunlar gözenekli ve soğutma gaz kaçağı haline gelir. buKüçük bir düzeltme ile temin edilebilir bir sorun, sahip olan bir200 ve 300 avro arasında onarım fiyatı. diğerleriönemli unsurlar göz önünde bulundurulması gereken bakımklima Polen filtreleri gerektiği (vardırbe (olmalıdır her 12,000 km ikame ya da dehidre) Her iki yılda bir değiştirilmelidir.

sırasında aracın uğradığı Minör bayıltırpark yapısı içinde çatlaklar oluşturabilirklima, elemanlar bulunduğu içinBuna ek olarak başlık (kapasitörler, filtre vs) ön,Sen kirli kum, böcek ve yaprakları alabilirsinizsokak. Bütün bu sorunlar onlara önem vermek zorundaAraç bir alanda kalıcı, özellikleveya kıyı adaları, korozyona eklendi onlar gibiAyrıca etkileyen nem ve tuzluluk sorunlarıklima dış mekanizmaları.

Öte yandan, Hava kötüyeşartlı Kullanıcı ayrıca katkı ileBu sorunlar görünür doğrudan. Örneğin,Aracın binerken eğilim tam güçte çevirmekNon daha düşük bir hızda değiştirilirFazla geri besleme direnci. Öte yandan, kötüBakım üreten filtreleri tıkayan parçacıkların vevanaları soğutma vs. Bu nedenle, Avrupa Ağı GrubuAraç Garantileri yıllık yorumları önerirKlima mekanizmaları da dahil olmak üzere, incelendiğindekış dönemlerinde dükkana araç alamaz zorundaYaz aylarında.

Burada hava yüklenmesi ile ilgili bir Pratik varArabanızda şartlandırma.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: