Mercedes AMG GT3: Bu yeni canavar devresidir

Yıldız imzalama dikkate FIA ​​GT3 düzenlemeleri alarak geliştirilmiştir devre modeli için tasarlanmıştır, Cenevre Motor Show 2015 (15 Mart Günü 3) Mercedes-AMG GT3 sundu. selefi SLS GT3 donatılmış bir 6.3 litrelik V8 atmosfer, aynı blok bağlar. İlk birimler 2015 yılı sonunda farklı takımlara teslim edilecektir.

Mercedes kutlama almıştırCenevre Motor Show 2015mevcut Mercedes-AMG GT3. Bu bir modeldirgeliştirilmiştir devreler için tasarlanmış spor,FIA GT3 kuralları ve seri olarak yarışacakÖzel pilotlar için en rekabetçi yarışları. Bu yarış arabasıaraçlara karşı aday yarışma temsil neredeysesanayinin bütün uluslararası elitLamborghini Huracán GT3 gibi sporları.

Böylece, yarış aşk müşteriler keyfine varacaksınız AMG GT3, ağırlık merkezi olan bir arabaağırlık altında eşit dağıtılmış ve masif bir şekilde genişlik. buBiz eşlik eder konuşuyoruz hangi sportif davranışmat boyama, girdileri: Dış çok 'yarış' bakmakunutmadan devasa hava, cömert difüzör,elbette devasa arka spoyler ve ... Her biri onunparça, tek bir amacı ile dizayn edilmiştir: performansını artırmak içinAerodinamik.

için verilen basın açıklamasında marka diyor görevesile, Yeni Mercedes-AMG GT3 Her şey yararlanmıştırMercedes SLS AMG GT3, bir araçla deneyimhangi beş yıl önce giriş yaptı. Ve ne bir deneyim! itibaren2010 2013 yılında olmak üzere 180'den fazla kazanç biriktirdiğidüzenlenen dayanıklılık testlerinde tanınmış zaferleriDubai, Barthurst, Nürburgring ve Spa-Francorchamps.

Bildiğiniz gibi, ya da onun adıyla tahmin, yeniMercedes yarış Bu bazında geliştirilenMercedes AMG GT, yüksek coupeAlman firmanın performansı. modifikasyonlarına ek olarakİlgili Aerodinamik, GT3 yeni özelliklerilham olan 'Pan' adlı ön ızgara,hangi 1952 won 300 SL sportedAynı isimde ünlü dayanıklılık testi. Bir göz Herşeymarka rekabetin şanlı geçmiş.

uzatılmış Kapağın altında Mercedes-AMG GT3 ve bulunanorta-ileri pozisyonu bir V8 6.3 motoru bulmaklitrelik atmosferik. O selefi ile aynı blok donatmak olduğunu(Yerine 4.0 bıturbo V8 modeli sokak istihdam) veÇünkü onların "düşük maliyetleri, markasına göre değiştiğiniişletme, bakım aralıkları (...) uzun veYüksek devirli AMG "güvenirliği motorlarını aspire.Altı hızları tip sıralı vites kutusu ile ilişkilidir'Transaxle' ve bir sınırlı kaymalı diferansiyel entegrediskler.

Gürültü Ağı

Mercedes-AMG GT3 kademeli olarak ortaya çıkmıştır.İlk 'teaser' markasının Twitter hesabı aracılığıyla geldi. Çizime sonra,ifade: "evriminde bir sonraki adım #AMGGT ve öyleBurada: Ben selam söyle GT3. Saf devre ilkCenevre". Biz de bunu buldum nasıl söyleyecektin variçin SLS AMG GT3 güle güle.

Yeni Mercedes-AMG GT3 ilk birimleri olacak2015 yılı sonunda farklı takımlara teslim HayırCenevre'den tüm haberler kaçırma2015 ve galeri ileCenevre Motor Show 2015 den haberler.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: