Suzuki Swift 2017: Cenevre’de meydana

Japon fayda dördüncü nesil temsil edecek Suzuki Swift 2017 model resmen yedi donanım seviyesi ve üç motor seçeneği ile gelecek Japonya'da yaklaşan Cenevre Motor göster 2017 sunulmuş, ancak biraz daha beklemek zorunda kalacak Avrupa'da detaylar için.

İlgili: YepyeniCenevre Motor Show 2017

sayısız casus fotoğrafları sonra ve Bir sızıntı ulaşır resmi bilgi Suzuki Swift 2017, hem geniş bir galeri olarakSadece Cenevre Motor Show 2017 fuarında ilk defa birlikte zamanındabirbu tamamen yeni bir model olmasına rağmen, halaolarak Swift olarak mükemmel tanınabilirüretici, özellikle de yurtdışında özünü korumuştur. oİlk bildiğimiz o 7 donanım seviyesi sunacak olması seninyerel pazar, Japonya.

Joan Vinyes bize onun Suzuki Swift hızlı bir tur verir

motorları ile gelecek İlişkin üçseçenekleri: 1.2 litre sıralı dört noktalıAynı bir hibrid versiyonu başlayan ve bir seçenek olacaktır1.0 litre turbo: RST modeli için baharatlı. her neHenüz ortaya vardır edilmemiştir Suzuki Swift güçler2017. hibrid versiyonu ise, bir değişiklik CVT ile ilişkilendirilecekitici taban beş hızına ilişkilendirirmanuel. 

Suzuki 2014 (4)

 • Suzuki Swift 2014 Ön

  2014 Suzuki Swift tampon ve ızgara, yeni bir tasarım görücüye çıkıyor.

 • Suzuki Swift 2014 geri

  geri az gelişmeleri sahiptir ve aynı kalır.

 • Suzuki 2014 yandan

  2014 Suzuki Swift nedeniyle markanın bir gözetim erken ışığı gördü.

 • Suzuki Swift 2014 İç

  direksiyon ve enstrümantasyon dışında, birkaç değişiklik içeride görülebilir.

Hem front olabilir veyaKapsamlı fakat turbo modeli yalnızca mevcut olacakve ön altı vitesli otomatik şanzıman ile gelecek.Birlikte yeni motorları ile Suzuki donatmıştıryeni Swift roman güvenlik sistemleriyle veteknolojisi. Bunlar hafifletme sistemi çarpışma içerir(İlk Suzuki sunulan) ve adaptif kontrolSeyir, diğerleri arasında. 

Yeni Suzuki Swift 2017 irade 4 Ocak tarihinde Japonya'da satışı, küresel başlangıcından önceCenevre Motor Show 2017. Daha sonra, yeni keşfetmekdahil olmak üzere diğer pazarlara yönelik şartname detaylarıABD dahil değildir.

Sonuçta, yeni nesilhızlı İyi serin desen olarak gelip hazırlanıyorBu donanımlı, ama biz bitirmek için bazı sabır gerekiyorOnu bilmek.

İki yeni bitirir, Japonya için anı

marka başlattı İki yeni bitirir içinnesil sadece kendi programını tanıttı. Suzuki Swift2017, bu yıl iniş Ocak ayında Japonya'da ulaşırDiğer bölgelerde. Bu yeni bitirir düzeyini artırmakonlar gibi Japon modeli ekipmanları, kendi tarzında, her biribir kişilik.

Suzuki Swift 2017 için iki yeni kaplama (4)

 • Suzuki Swift 2017 bitmiş
 • Suzuki Swift 2017 bitmiş
 • Suzuki Swift 2017 bitmiş
 • Suzuki Swift 2017 bitmiş

ilk Zarif Stil, ve amaçlarını olarakadı modeli daha şık bir karakter vermek, öneriyor. Bu içerirTamponun mevcut krom kaplama birkaç adetÖn sis farları, arka kapı veya kapakBu bitirmek farklı yakıtlar kullanılabilmektedir. 

Aynı şekilde, aynı zamanda mevcut olacak sportifstil, Bir sportif kişiliğe sahip. Bu durumdaSiyah kapak dikiz aynaları bulmakküçük bir arka spoyler ve diğer unsurlar sportif karakteriPorla carroicería yayıldı. Sen tüm Cenevre fotoğrafları görebilirsiniz2017.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: