Yeni Opel Mokka X fiyatı: 17.753 Euro

Yeni Opel Mokka X 2016 Cenevre Motor Show büyük yeniliklerden biri oldu ve bu videoda size büyük bir yükseltmeden sonra dahil tüm yeni özellikler desgranamos. nasıl göründüğünü bilmek ister misiniz? oyun vur! Sizin fiyatınız: 17753 Euro.

SUV Opel Bu güncellenmiş ve hiç şüphesiz bir oldu edilmiştirBu yılki Cenevre Motor Show'da en büyük yıldızlarından. Bu videodabiz ilgi çeşitli verilere sahip Yeni Opel Mokka X. onunfiyat 17.753 Euro.

Alman todocamino ilk facelift uğrar ve amaçlarını yenilergörünüm, bölme ve bunun içindemekaniği. Buna ek olarak, X, Adını eklendikökeni. 

Mokka x 2016 dışa doğru yer alırbir hava daha Offroad, daha modern bir tasarım ekler ileLED farlar senin ızgara ve yeni bileşenler.gelişmeler de arkada görülebilir.

Bir yer var olup olmadığını büyük değişiklikleri görmek Ama nerede olduğunu seninİç. Şimdi daha rafine ve büyük vardır ekrandokunsal hangi düğmelerin arkasında bırakarak gösterge tablosu hakimselefi. Bu indirmek için yeteneği vardıruygulamaları elma ve android, teklifBüyük bağlantı ve bir senkronize edilebilirakıllı telefon.

mekaniği açısından, daha haber. Üst ucu olarak,yeni Mokka Bu yeni bir ile satışa sunulacak motor 1.4benzinli turbo Bir ilişkili olan transmisyonotomatik ve var dört çeker.

Ne kalanları görmek için can do? Basın oynamak,Biz ayrıntıları keşfetmek ...


Sen ilginizi çekebilir:

Opel GT Concept, bu nasıl hareket ettiğini görmek için bekliyorum?

Bu Opel Calibra, nasıl bir rekreasyon olurdusakin olsun!

daha bir profille yenilenmiş Yeni Opel Meriva 2017,SUV

Yeni Opel Astra 2016 en güçlü rakipler


Понравилась статья? Поделись с друзьями: