Lamborghini Asterion LPI 910-4: sokakta zaten

Paris Motor Show 2014 Lamborghini Asterion LPI 910-4 kavramı sunulan İtalyan markası. Bu firma tarafından geliştirilen ilk plug-in hibrid 910 hp üretir ve 0'dan 3 saniyede 100 km / s hıza hızlandırabilir olduğunu. Bu videoda gördüğünüz gibi zaten, sokaklara almıştır.

Zaten sokakta ilk görüntüler var Asterion LPI 910-4 Lamborghini konsepti, ilkİtalyan firması tarafından geliştirilen Hibrit fiş. Ama bu değilO da, bu kavramsal modelin tutan tek başlıkO tüm zamanların en güçlü Lamborghini olma onuruna sahiptironun 910 beygir gücü sayesinde.

vücut Asterion LPI 910-4 kavramı Bu sahibihatasız marka DNA ama curvier şekil ve tanıtırşehvetli. Şişkin çamurluklar lastikleri hakkında ev sahipliği yapıyorAlaşım jantlar 20 ve 21 ayakkabı cömert boyutlarıinç çapında. bir yenilik olarak, kapılar erişim sağlayanİç çapraz benzer onlar gibi açmakAston Martin son modelleri.

Lamborghini Asterion LPI 910-4

Ama en ilginç Lamborghini Asterion değilÇıplak göz. Biz onun tahrik sistemine bakın melezfiş bu da bir benzinli motor ve üç oluşmaktadırElektrik motorları. Benzin blok V10 5.2 bilinirKasırga sürme litre ve 610 beygir gücü üreten.Bu termal mekaniği üç elektrik motorları tarafından desteklenmektedirBirleştirilen toplam getirerek, ek 300 hp üretmek910 beygir.

% 100 elektrikli modunda, Yeni melez Lamborghini buBir 50 km'lik bir mesafe kat etmek mümkün125 km / s azami hızı. biz onların potansiyelini kullanmak için,bu model sadece 3 / saat 0 dan 100 km hızlandırmak yapabiliyorsaniye ve 320 km / saat hıza. tüketimimalatçı tarafından açıklanan orta ve kirletici emisyonlarAyrıca şaşırtıcı: 4.2 l / 100 ve CO2 98 gram başınakilometre.

Lamborghini Asterion LPI 910-4

Bu model için İtalyan firması cevap olabilirbütün güçlü hibrid süper Porsche, Ferrari ve McLaren. Şu anda, marka hayır olmasını sağlarüretime geçmeye gelecek, bir şey biz ayak almamalıdırmektup. Şu açık ki o Paris Motor Show yeniliklerden biri olmasıdır2014 En önemli.

Bu videoların size sunumu nasıl görebilirsinizLamborghini Asterion Volkswagen Grubu Gece:


Понравилась статья? Поделись с друзьями: