Elektrikli bir Lamborghini zaten masada olabilir

Elektrikli bir Lamborghini zaten masada olabilir

Evet, bir elektrik Lamborghini düşündüğümüzden çok daha yakın olması ve ne marka liderlerini söyleyebiliriz. Şirketin sözde iç kaynağa göre, marka Porsche misyon-E% 100 elektrikli süper spor oluşturmak için teknolojiyi kullanmak.

elektrik Lamborghini bazılarıylarüya ve bir kabus daha yakın olabilir gibi diğerleri görünüyorDüşündüğümüz. Bir süre önce size bir Lamborghini planlamadığını söyledielektrikli spor, Winkelmann zamanlarında. gelişiStefano Domenicali değiştimarka tonu, o elektriği belirten geleceği vegörmek için o nadir olmayacak melez ya da elektrik spor, oEvet, henüz değil, bir kaç yıl içinde.

Porsche Görev e (7)

 • Porsche Misyon E Ön

  Porsche Misyon E 600 hp elektrikli araba.

 • Porsche Misyon E İç

  Porsche Misyon E iç panodaki bir holografik bir ekrana sahip.

 • Porsche Misyon E İç

  Porsche Misyon E tipik Porsche yuvarlak saatler eksik değildir.

 • Porsche Misyon E İç

  Porsche Misyon E iç dört koltuğu var.

 • Porsche Görev D tarafı

  Porsche Misyon E 0'dan 3,5 saniyede 100 km / saat hızlandırır.

 • Porsche arka Misyon E

  Porsche Misyon E 500 km menzile vaat ediyor.

 • Porsche arka Misyon E

  Ve sadece 15 dakika içinde% 80 piller şarj zamanı.

İlgili: McLaren sportif gelecek olacakelektrik

Eh, bugün Kökeni bilgi almakBizim dost Autobild bir görüntü içindedirElektrik Lamborghini daha yakın olduğunu belirten Almanya,Düşündüğümüz. en, zaman öncesine kadar gelmedi gidiyoruz bakalım:biz hala birkaç yıllık bir gelişme söz, ancakdüşünme hızını değiştirerek, belki de bir getirebilirSürpriz.

Lamborghini Vitola, ellerinden, diyoruzelektrik sürücü sağlayacağını hyperdeportivo olmakİtalyan markası. Görünüşe göre, proje teknik bir temele sahiptirOldukça uygun, Porsche ve Misyon-E'den arkadaşlarının türetilmiş. Anlatayım:Bir rakip Tesla Model S olarak Görev-E'de düşünüldü ilk Ancak Porscheve J1 elektrik platformu oluşturarak bir servet harcamadan zatenBu teknoloji daha küçük sedan olacağını belirterek, bircoupe ve hatta bir SUV. Eh, o da diğer ulaşabilirmarka.

Lamborghini ile bunlardan biri, olabiliryaban elektrikli spor gelişi dayalıbir platform sözü geçen. ücreti modunu olurdu 'süper hızlı'yolda ve pistte hem zevk için.faydaları hakkında 2.5 altmış tane sıfır bulunan, etkileyici olurdusaniye ve 300 km / s maksimum hız. güç var mı? için iseMisyon-E 600 hp, bu spor 800 hp aşabileceğiniz üretir,üstelik kolayca.

Kesinlikle bir zaman gelecek gibi görünüyor zamanspor elektrikli iticileri sürme düşünmeye başlar.McLaren zaten tam elektrikli P1 ve Porsche okuyorO 918 halefi muhtemelen motoru feragat söylediyanma. Değişiklikler olacağını geliyor ve Volkswagen Grubu edilirBunlar çok ciddiye alıyor! İnce nasıl biz bkzSürpriz.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: