Nissan Maxima 2016: İspanya’da istiyorum!

2016 Nissan Maxima sadece 2015 New York'ta açıklanacak ve birçok kişiyi büyüledi bir tasarım ile geliyor edilmiştir. çok güçlü dinamik noktasıyla çok iyi pint ve 300 beygir motoru olan bir iç mekana sahip bir sportif ve şık bir gövdeye sahiptir. Bizim teklif lüks salonlarda görmek istiyorum tek ben miyim?

Nissan Maxima 2016 Sadece girmiştir2015 New York Auto Show'da ve gerçekten bir tasarım ile geliyoritiraz. Nissan Sport Sedan Konsepti dayanarakBiz Detroit Motor Show 2014 baskısında bu yeni sedan birleştirir görebiliyordulüks ve performans düzeyi yüksek, dinamik görüntü. birkokteyl ülkemizde aşağı bakacak görmek mükemmel olurduOndan Alman klasik salonları, her ne kadar şansı tarafındanBizim yollar çok az.

Kaçırmayın: Nissan Qashqai yeni test

Ama yeniden Nissan Maxima 2016 sundukları analiz edelim.Bir diğer hususların yanında Estetik inandırıcı, teşekkürler şekilçok sıvı tarafı iki büyük her tekerlek üzerindeki hörgüçlü ileOnlar güç ve sportiflik hissini ısrarla belirtiyorlar. önAynı zamanda klasik ile saldırgandır Nissan ızgarabaşkanlık ve tampon cömert hava girişleri.'Türü farlar bumerang diğer modellere hatırlatıyorNissan Qashqai olarak.

Nissan Maxima arka kısmında2016 Ancak onun ilham açıkça işaretlenmişInfiniti markası: Grubun en lüks modeller için. Özellikle ele gelirsırtına genel olarak sızıntı yerleştirilmesi veAraç. gibi Elbette ürün Tam LED farlar veyaalaşım jantlar 18 inç Onlar gelipStandart ekipman.

2016 Nissan Maxima Pictures (11)

 • Nissan Maxima 2016

  2016 Nissan Maxima şık ve dinamik bir karakter işaretlenmiş

 • Nissan Maxima 2016 ön

  Onun agresif ön tasarım Nissan tipik çizgilerini tutar

 • Nissan Maxima 2016 ön

  bumerang far Nissan Maxima 2016 mevcut

 • Nissan Maxima 2016

  Dinamik ve güçlü, Nissan Maxima 2016 Bir V6 motoru 300 hp bağlar

 • 2016 Nissan maksimumu tarafı

  Sideline 2016 Nissan Maxima zarif ve büyük jantlar sportif vermek

 • 2016 Nissan maksimumu tarafı

  Nissan Maxima arka kas bir yeri vardır

 • 2016 Nissan Maxima arka

  arka ışıklar da onların kaçar gibi tanıdık. Infiniti miras

 • İç 2016 Nissan Maxima

  2016 Nissan Maxima iç çok iyi görünüyor ve materyaller üst görünüyor

 • İç 2016 Nissan Maxima

  Volan meraklı detay kutupları basık

 • Nissan Maxima Front
 • Nissan Maxima Arka

Nissan Maxima İçinde2016 rafine iç ve tasarım bulunduBasit. Minimalist ama malzeme olarak bilinen DeğilKullanılan göze çok iyi var. harikakoltuklar deri ve Alcantara döşemeli ve sahipnakış elmas biçimli. Malzeme olarak, vurgularYedi inçlik ile ekran eğlence sistemiGelişmiş Drive Ekran vaftiz Assist. seçenekler arasındaBulunan ortam ışığı, havalandırmalı koltuklar veısıtılmış, hız kontrol düzeni veya sistemÇarpışma uyarısı. Ama belki de en ilginç içMaxima düzleştirilmiş direksiyon simidi, sence de öyle değil mi?

Biz güzel vücut, iç kalite ve altında olmasıdavlumbaz, Nissan Maxima 2016 düş kırıklığına uğratmaz. seçmiştirklasik 3.5 litre V6 motor Nissanki üretir 300 hp ve tork 353 Nm. Bu bir bağlandığındaÇok onun ayarlamak için yeni Xtronic iletim sayesinde,Bu otoyol tüketimi gerçekten kabul edilebilir yardımcı olur: 7.8litre yüz.

Platform 2016 Nissan Maxima yeni ve üretilmektedirÖnceki daha yüksek sertliğe sahip bir çelik, 25 teminmodele göre yüzde burulma sertliği ve 37.1 kg az ağırlıkYukarıdaki. Pazarlama yakın olduğunu ve ABD'de başlayacakYaz itibaren. senin fiyat mı? hakkında, $ 32.410 başlayarak30.000 Euro. Hala istiyorum tek görmek mıyımİspanyol pazar?

Sen Nissan reklamı görebilirsinizSüper Bowl Maxima.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: