Ben Spies, eski MotoGP binici yine yarışmak istiyor

Ben Spies, eski MotoGP binici yine yarışmak istiyor

Ben Spies, eski MotoGP binici Jorge Lorenzo ve diğer Yamaha, tekrar yarışmak istiyor. Eski ABD pilotu Suzuka 8 Saat sonraki baskısında katılmak istiyor.

en hoş röportaj Marc Márquez

Ben Spies, eski MotoGP binici yine yarışmak istiyorve döndükten beri, ya bir yarışta olmayacakAmerikan sonraki katılmaya isteklisayısında Suzuka 8 Saat, ev sahipliği yapacak 2017 yılında hangisonu Küresel Direniş, hangi değişti onunGelecek sezon için takvim. 

Casuslar Bu son büyük pilot olarak düşünülebilirO ABD'yi verdi. Önce süpürüldü AMA Superbike,Nerede o atlamak için beş başlık kazandı DünyaSuperbike Sanki 2009 yılında bu yeterli değildi onunBu turnuvada çaylak sezonu şampiyonluğunu kazandıheyelan. Onun yolları kaybolmuş değildiMotoGP 2010 yılında o Tech3 takıma katıldı.

Video: Valentino Rossi Obi-Wan Kenobi olur

geldi diğer sürücüler aksine büyüksirk Superbike gelen, Ben etkilendim SpiesHervé liderliğindeki eğitim filmindeki performansıyla çokPoncharal, 2011 yılında ise yapının bir parçası haline geldiYamaha memuru arkadaşı Jorge Lorenzo olarak. içindeyarış Assen O yıl kadar olmuştur görebildiklerinitarih MotoGP'de onun tek kazan. Valencia oldubuna yakın, ama en son köşesinde bir hata yapılmışCasey Stoner ikinci kazanmak mahrum. 

2013 yılında Yamaha değişti Ducati ekipman Pramac, pilot için oldukça siyah yıldaBirçok yaralanma ve onun sürüş az güven ile Memphis hangihangi o erken ve sık sık Dünya Kupası'nı terk yaptıArka kapıdan, derler. Onun olabileceği speküle edilmiştirYamaha tester ama sonunda bu seçenek değilO hayata. 

Şimdi arzu en yüksek tekrar yarışmak gibi görünüyorseviyeleri akla döndü Casuslar, son yılındagün onun hesabı üzerinden onaylamıştırTweet'lendi söylentiler işaret eder ve kim istiyorkoşmak Suzuka 8 Saat, ancak ne istediğiacele ve zaman nihayet çalıştırmak söylemek için tercihhangi çoğu için bu direnişin en önemli yarışıtakvim. Belki resmi Yamaha takımı ilgileniyoro kadar uyanık kalır. 

Heyecan Ben Spies


Понравилась статья? Поделись с друзьями: