Mercedes AMG GLE 63 Coupe, up ile 577 beygir!

577 hp V8 motor up: Mercedes gle 63 AMG Coupe Detroit Motor Show 2015 estetik bir patlayıcı kokteyl ile BMW X6 M ayağa istiyor coupe ile yeni SUV sunulan ana yeni yıldız markasının biri olacak ve bir spor şasi. Sadece aşırı dört saniye içinde durma 100 km / h ulaşabilir.

Mercedes GLE 63 AMG Coupé, hangi olacakYeni Mercedes gle en sonunda, nihayet sunulacaktırDetroit Otomobil Fuarı 2015 Bu bize değilbu model piyasada olacağından çok şaşırtıcıABD'nin ana müşteri. Daha fazla güç, daha fazlasportmenlik ve güçlü bir imaj onun güçlü yönlerinden bazıları.Yeni GLE 63 AMG heyecanlar vaat!

'' Geçit' sportif Mercedes o ayağa denemek için geldiğindeŞimdiye kadar bu özel kategori mutlak kraldır:BMW X6 M 2015 Mercedes AMG gle 63rakip BMW ile önemli bir fark vardır: edecekalışılmış olduğu gibi, iki güç seviyesi mevcutturson AMG modelleri.

Yeni GLE 63 AMG hareketli Sorumlu neredeyse efsanevi olduğunuV8 çift turbolu 5.5 litre. versiyonda'Normal' Mercedes ise tork 549 hp ve 700 Nm'likGle 63 S AMG Coupe 577 hp ve 760 maksimum güç oranını yükseltirNm tork. Her iki durumda da, bu güçlü motor ile ilişkilendirilirDCT şanzıman yedi vitesli AMG beş modlarıişlem (kaygan, bireysel konfor, spor vespor artı).

engebeli arazide çekiş olsa sık sık esastırMercedes GLE 63 AMG her şey maksimum yöneliksesportiflik tahrik sistemi 4MATIC AMG performansı gönderirsürekli olarak güç iki aksa, her ne kadar daha yüksekarka aks (40:60) ile yüzdesi.

Mercedes AMG GLE 63

Güçlü motoru sayesinde yeterli tork bir sürüklemek içinBir şanzıman bina son derece hızlı ve çekişİntegral Mercedes gle 63 S AMG 0 ile 100 hızlandırmak yapabiliyorSadece 4,2 saniyede, gerçek spor rakamlar, süreazami hız 250 km / saat ile sınırlıdır.

maksimum sürüş keyfi artırmak ve bir seviye elde etmek içinMercedes SLS gibi performans kendini AMG o idiMercedes adamlar Gle 63 AMG bir cephanelik verdiksistemler yardımı sürüş. spor şasibu model içeriyor için özel olarak geliştirilenAktif stabilize AMG sürüş kontrol süspansiyon. ayrıcaAktif Eğri Sistemi, sistemleri ve Direct Steer sistemini bağlarBütün maksimum direksiyon hassasiyetini artırmak ve azaltmak içinViraj içinde yuvarlanan.

Bütün yukarıda açıklanan eğer, yeterli değilMercedes GLE 63 AMG daha estetik bir renge sahiptiragresif. Geçen gibi çok yeni bir cephe Yağıyorbir ön dudak kaplamasıyla, yarattıkları AffalterbachAlüminyum ve büyük hava girişleri. Bu off-road SUVspor kısmen nedeniyle, komplike şeyler variçinde 285/45 ön ve 325/40 arka: lastikleri donatmak olacakBaz versiyonunda 21 inç ve 22 inç içinde rimS AMG versiyonu.

Arka hisselerin iki çift egzoz binme AtBöyle Mercedes S 63 AMG Coupe gibi diğer modellerkarbon elyafı, döşeme içine isederi ve alcantara spor koltuklar ve bu noktadan yarış vermekBiz çok seviyorum. Henüz herhangi bir veri yokfiyat, ancak büyük olasılıkla erişim sürümünü aşandezavantaj 120,000 Euro. Kesinlikle harika biri olacakDetroit yeni Hall2015 ama evet sadece zengin cepler için!


Понравилась статья? Поделись с друзьями: