Audi A7 2018 dijital. Ve teknolojisi. ve muazzam

Bu tasarımın yeni bir çağ geliyor

Yeni Audi A7 2018 yılında piyasaya çıktı ve bunu continuo görünsede aslında yeni bir tasarım dili açılır yukarıda bakarsak bir çizgi ile yapacaktır. Evet, tasarımcılar fazla konuştuğu o şey, bir araba geliştikçe kılan gerçekten. Eğer ana hatları bakarsanız, emin tanıdık geliyor bir satır bulabilirsiniz. 

Video: Audi A7, tüm hareketli ayrıntıları

Audi A7 Audi A8 sadece bu 2017 'egemen' olduğu serbest iken, 'dinamik' modeli olduğunu söylüyorlar. prim aralığında biz de üstün diyoruz hemen yerine bekliyor, Audi A6 koyabilir. İkincisi o atletik 'derler.

ya da değil gibi Bunun ötesinde, bu muhteşem araba inkar edilemez. Bu hat, büyük plaka yüzeyleri kullanan bir kenar ve dinamik görüntü geliştirmek sinirler ile. Hayır, ben değil ama, muhtemelen, daha iyi araba tasarımı yardımcı olacaktır modern olanların yeni bir tasarım merkezi açmak üzeresiniz tasarımcıların Ingolstadt ekibi.

Şu anda Yeni Audi A7 2018 sürüş açısından bugünden daha iyi olup olmayacağını söyleyemem, ama kesinlikle kendisi algılanan kalite açısından ileri bir adım atmıştır. Range Rover olun gibi, tüm kontrollere grup için gösterge panelinde iki ekranlarını da kullanıyor. Yukarıdaki 10,1 inç ve haber-eğlence tipiktir: tarayıcı, radyo, vb alt, 8,6 biraz daha küçüktür"Ama en çarpıcı gizler: arayla iklimi kontrol sunulmasını, bu adresleri, telefon bağlantıları ve diğerlerini yazmaya bir dokunmatik yüzey haline gelir. Hatta benim harfi ile doktor adresleri tanıştırdı tanıyabilir olmuştur.

, Hızlı ve etkili olduğunu söyledi çünkü safhalarının birinde cehenneme çalışmış, aşamaları denemek için erken şeylerden biri dil HTML5 kullanan bu sistem, tasarımcıları genellikle yönetimidir dokunmatik sistemleri iyi çalışır. Eğer düğme hiçbir şey dokunduğunda gerçekleşir: herşeyin başladığı için hafifçe basmak gerekiyor. Buna ek olarak, dokunmatik sisteminin iyi çalışması için yeteri kadar hassas ve yanlışlıkla aktif hale yeterince olmayan mantıklı.

Her durumda, ayrıca onun sesini kontrol edebilirsiniz. Ama 'X Street götür' ötesinde, görebiliyorsun "Üşüyorum". Sistem istediğiniz sıcaklığını soracaktır. İlk kez sürdü önceki A8 teknolojisi beni dövmeye başladı düşünseydim, şimdi seni temin ederim.

hep dikkat çekicidir buluşlar ötesinde, daha 'sıradan' şeyler vardır. bu model çoğu dijital ve yüzüne alabilir teknoloji olmasına rağmen, çünkü, o da bir motor, koltuk, direksiyon ve tekerleği var. Tam dört, bu sunum modeli 21-inç P Zero daha birçok gibi görünüyordu, ancak.

yeni A7 O kupa A8 bir tür olduğu anlamına gelir MLB Evo platformu oturur. Y, uzun 4969 mm 1908 yılında geniş ölçüm, büyük olmakla birlikte, bunun yerine kısa: 1422. Bunu mucizeler var olmadığını biliyoruz? insanlar yaklaşık iki metre olmak için kötü olmadan iç yükseklik, bu adil bir şey olabilir. Neyse ki, İspanya'da olanların azdır ...

Böyle geri çekilebilir arka spoyler olarak kalacaktır şeyler de vardır. o 120 km / s izlerken unutmayın, bu yüzden İspanya'da yetkili makam için ise, yıldırım hızıyla sürüş yaptıklarını açıklamak zorunda kalacak Lütfen ...

Yeni Audi A7 ışıklar, acımasız

Muhtemelen en nadir seçeneklerden biri piyasada görmek, ancak yeni Audi A7 2018 yeni ışık imzayı kullanmaktadır. Bir ekip üyesi aydınlatma tasarımı bize ilham edilmiş şahsen bu olay canlı katılmayı başardık (diğerleri gördükten olmadan gözden evde kanepede onu söyleyecektir ya da araba dokundu) gazetecilerin grup gazeteciye dijital. Bu senguaje oluşturan birler ve sıfırlar olarak. ışıklar ve gölgeler olarak, haydi. Bu nedenle, far bir dizi aydınlatılmayan küçük boşluklar ile ayrılmış 12 aydınlatılmış segment. Olanlar ve sıfırlar. Işık ve gölge. Dijital '. Arkasında, aynı, çok muhteşem perop daha. 

Audi beni affedin, fakat 2018 A7 Bu durumda Porsche 911. on yıllardır zaten bildiğiniz bir ışık çizgisi ile iki sürücüleri bağlayan Gerçek bu olduğu geçiyor acımasız animasyon ile Stuttgart komşularını geride olduğu araba yan yana. Bu durumda bu dijital gölgeler ile ayrılan ışığın 13 nokta vardır ...

Eğer düşmüş eğer bilmiyorum, ama gerçek Yeni Audi A7 2018 teknolojik olarak en modeli olmasıdır. Dahası, bunun bir arabada yapay zeka hakkında yazmak ilk kez görüyorum. AI (İngilizce olarak diyoruz) bir düğme ile aktive ve karmaşık bir yerden kaldırmak için bir garaj arabaya manevra izin edilir. Bu anlamda, bu BMW 7 Serisi açıldı tarzıdır.

o birlikte verimliliği artırmak yardımcı olduğu, AI, Şehir ve Tur uzun mesafeler yapmak odaklı sürücüler: Toplamda, yeni A7 üç paket parçası olan 39 destek sistemlerinin toplam olabilirdi tarayıcı.

Yeni Audi A7 evet, sportif olduğu

Genellikle Hatları bir şey söyleyebilirim, ama gerçek çaba aksi ispat etmek. Geçerli Audi A7 Sportback nispeten çevik ve dinamik otomobil Gran Turismo bir tür olduğunu. Ve bu ikinci nesil, daha az olamaz. Birkaç yıl içinde bu RB7 ulaşmalıdır, ama o zamana kadar böyle mükemmel dört çeker quattro ile birlikte opsiyonel spor diferansiyel yalnızca sürüş iyileştirilmesine yardımcı motor ve sistemlerin, güçlü bir yelpazede razı olmak zorunda kalacak mevcut.

Benzersiz da geç Şubat ayında galasında kullanılacak motorudur. go olanlar ön sipariş Aralık yaklaşık 70.000 Euro daha fazla seçenek ödemek zorunda kalacak deli resmi isimlendirme yeni piyasaya sürülen 3.0 TFSI V6 turbo için (bu araba için bugün ortalamadan daha ratted var 13.000 Euro) (sağ çok mantıklı?) 55 TFSI tekabül (ve kısa bir hayat istiyorum).

Daha sonra Yeni Audi A7 2018 Audi Q7'nin kaputunun altında bulunanlara benzer iticileri dahil edecektir. dizel motorlar 3.0 litre TDI ve 333 hp 3.0 TFSI benzinli sıkıntısı yok. Öte yandan, biraz mazot 435 hp 4.0 TDI quattro Audi SQ7 motoru dahil etmek zorlama olabilir.

Video: Audi A7 Dubai kumulda

 

 


Понравилась статья? Поделись с друзьями: