Biz Mazda RX-9 hakkında ne biliyoruz?

Yeni söylentiler 50 yıl Cosmo doğumundan sonra Tokyo Motor Show 2017, Mazda RX-9 ile döner motorun dönüş işaret ediyorlar. çok detaylı Aston Martin olacak yeni bir model.

Bir dönüşü hakkında 2016 söylentiler boyunca, bütün büyük, döner motorları için birbirlerini takip Mazda. güzel Mazda RX-Vision Tokyo Motor Show 2015 sunulan geliş ve gidişat ay sonra, yasağı açtı ve geçen Aralık Masamichi Kogai, markanın CEO'su daha spor olacağını teyit birçok umuduyla ödenen koymak MX5. neden mi? mümkün RX-9 O Wankel motorları benzin ve yağ tüketen çünkü biraz karmaşık gelecek emisyon standartlarını karşılamak zorundadır.

VİDEO: detaylara RX-Vizyon

Şimdi, aylar kötü haber sonrasında, durum yeni bir dönüş alır ve bu halefi Japon yayın durumlarını Boost LeVolant RX-8 onun öyle gösteriyor hangi argümanlar Tokyo Motor Show 2017 sırasında Ekim-Arkadan gelecek olacak? Bu yıl Mazda Cosmo 50. doğum işaretleri, bir döner motor kullanmak üreticinin ilk üretim modeli karşılanmaktadır. Neden Mazda tarafından seçilen çok fırsat beklediği bir sporu açıklayacak olacaktır.

Mazda RX Vision fotoğraflar (5)

  • Mazda RX Vizyon
  • Mazda RX Vision 2
  • Mazda RX Vision 4
  • Mazda RX Görme 3
  • Mazda RX Vizyon 5

Sen bu tavşan atlar ilk defa değil olarak cımbız ile bilgi almak zorunda, ama yayın modeline söylence ilk verileri bahseder. Bir yandan, prototip 2015 edilen görüntü, nispeten içeriği ağırlık Skyactiv çözümler kullanılan 1.300 ile 1.400 kilo ya da (atama düzenlemelere uymak bir elektrik motorunun muhtemelen varlığı anapara veya melez bir sistem) blok yardımcı olarak, sadece üzerinde 60.000 Euro olacağını ve bir çok uygun araba yapacak 400'ün üzerinde hp bir güç ve sekiz milyon yen başlangıç ​​fiyatı ile speküle edilmektedir .

Bir ayrıntı çok Aston Martin

Yeni Mazda RX-9 biz Aston Martin aralığında bkz kapıları yerini alabilir. Biz bahsetmek kuğu kanadı kapılar, açıklığın bir tür köşeleri ya da kaldırımlar sürtünmesinin engellenmesi için birkaç derece yükseltilir. Bu kapıların aksine, Japon spor hatta 15 dereceye açılış derece genişletmek olabilir.

Aşağıdaki linkte kapının bu tip ana hatları olmuştur görebilirsiniz kayıtlı elverişli. Hala küçük Japon markanın bu sözde yeni model hakkında bilindiğinden Elbette, bu ne olacak hiçbir doğrulandı.

Kaynak: Carscoops.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: