Mazda Araç Kutusu: biliyor musunuz?

Mazda Araç Kutusu: biliyor musunuz?

Ne Mazda Toolbox biliyor musunuz? Bu SD kart bağlantı sistemini MZD Bağlan güncelleme sağlayan bir uygulamadır. Mazda daha doğru ve keyifli sürüş için serbest yükseltmeleri üç yıl sunmaktadır. Bu harita güncellemeleri yılda iki kez yukarı yayınlanacaktır. Mazda Araç kutusu bunu nasıl çalıştığını ve ücretsiz güncellemeler ve ödeme karşıdan yükleme, ne olduğunu açıklayacağız.

Dikkat, soru, ne Mazda Araç Kutusu? esres EğerKullanıcı işareti, pprobablemente zaten cevabını biliyorum. eğerSessiz hayır; açıklayabiliriz Mazda Toolbo nedirx, nasılBu çalışıyor ve ücretsiz güncellemeleri indirmek ve nasılÖdeme. Manuel Rivas, başkanına AUTOBILD.ES görüşmelerBasın Mazda İspanya, tüm kadar kalmakBu uygulamanın tekillikler.

MZD iletişime, sistem bağlantı Mazda2 (6)

 • MZD Bağlan, bağlantı sistemi, Mazda2

  Bağlantı sistemi Mazda2 de MZD bağlanın.

 • eylem 2015 Mazda2

  Yeni Mazda2 Mart ayında piyasaya çıktı.

 • Bağlantı sistemi MZD Bağlan tarayıcısı ile

  MZD Bağlan Navteq harita verileri kullanır.

 • 2015 Mazda2 iç

  Mazda2 resim kontrol eder.

 • Mazda2 için geniş kabin

  MZD Bağlan iPhone ve Android telefonlar ile uyumludur.

 • HMI kontrol Mazda2 2015

  MZD Bağlan HMI kontrol konsolundan veya sesli tarafından işletilmektedir.

Mazda Araç Kutusu: öğrenin

- ABE: MazdaToolbox nedir?

- Manuel Rivas: "Mazda Araç bir uygulamadır oSD kart bağlantısı sistemini güncelleyinMZD bağlanın. oTüm görebilirsiniz mevcut güncellemeler,İnternet ve yükleme gerekli dosyaları indirmekgüncellemeleri ve MZD Bağlan yeni içerik. ayrıcaIçinde yedeklerini oluşturmak ve geri yüklemek için kullanılabilirWindows işletim sistemi".

- ABE: Mazda Araç Kutusu nasıl kullanır?

başlamadan önce, müşteri başlatılması gerektiğiniaracınızdaki navigasyon, bir olması gerekirInternet bağlantısı Bilgisayarınızdaki güvenilir tümgüncelleme işlemi ve mutlaka sözü içine sokulabilenBilgisayar SD kart tarayıcı.

Sonra da internet tarayıcınızda bakmak"Mazda Toolbox indir". arama sayfasına götürecektirarasında Mazda Bu uygulama indirmek için sunulan nerede vedahil (Bu sitede) sunulan farklı hizmetler, Ücretsiz indirmeMazda Araç Kutusu.

için Mazda ücretsiz güncellemeleri indirmekAraç Kutusu, Müşteri bir adres kayıt yaptırmalıdırE-posta ve kullanıcı adı. Kayıtlı sonra, Mazda Araç Kutusuaracın tanımlar ve talimatları izlemelidirProgram yükseltme".

- ABE: arasındaki farklar nelerdir ve ücretli indirmelerÜcretsiz Mazda Araç Kutusu? yaklaşık maliyeti nedirÖdeme?

- Manuel Rivas: "Mazda Toolbox tarafından olacak güncelleştirmeUydu çevrimiçi haritalar PVP ile 113,25 Euro içindeYıllık güncelleme için. Bir yapmak da mümkündürverir üç yıllık abonelik, güncelleme haritalarıBu dönemde haritaların her altı yeni versiyonları ileaydır. Bu hizmetin maliyetidir 183,50 Euro.Ayrıca, bağlı hizmetlerin bir diziİlk iki ay boyunca ücretsiz ve fiyatlandırıldığındanbir yıl ve 136,23 Euro 88,26 Euro Bir abonelik içinüç yıl".

- ABE: "hangi ülkeler Mazda Toolbox çalışır?"

- Manuel Rivas: "Avrupa Birliği çapında".


Понравилась статья? Поделись с друзьями: