Peugeot yapılandırıcı: Çalışır (adım adım)

Peugeot yapılandırıcı: Çalışır (adım adım)

terim yani yapılandırıcı kullanarak kısa ya da orta planlarınız arasında yeni bir araba Peugeot satın almak ise Peugeot esastır. bu online araç ile, çeşitli seçenekler gövde, motor, renk, iç keşfedebilirsiniz ... Şu Fransız marka teklifleri. Gerek evden ayrılmak olmadan, size araba için tam olarak istediğiniz seçenekleri biliyorum ve bunun gerektirdiği fiyat edeceğiz. nasıl yapılandırıcısı Peugeot öğrenmek ister misiniz? Eh okumaya ...

Eğer bir satın mı planlıyorsunuz Araç Markasıaslan? Cevap evet ise, Peugeot yapılandırıcıo olacak senin çevrimiçi araç favori. teşekkürleronu, sen, motor yelpazesini binmek ne ekstralar biliyorumBeğendiğiniz modeli hesap, renkler Boyayabileceğiniz beden, lastikler, koltuk ve tabii ki, fiyat Bütün bu gerektirir. bilmek ilgileniyor nasılBu online konfigürasyon Peugeot çalışır? o okuSana söylemek adım adım.

1. Peugeot web sitesini girin

ulaşmak için Peugeot yapılandırıcı, ilk şeywww.peugeot.es: yapmak zorunda web markasını girmektir.

Eğer ulaştığınızda Peugeot web sitesi, Yapmalisintıklayın spektrum ) Ekranın sağ tarafında; olduğuBir açılır menü açılır. bölüm Arabanızı seçin(Köşe altta sağda At), tıklayınAyarlayın

Peugeot yapılandırıcı

modelini seçin 2.

eriştiğiniz sonra yapılandırıcı, Eğer gelecekpenceresi gelir modellerin listesini sunulacakPeugeot İspanya'da satıyor: Modeli seçerken ION, Peugeot 108, Peugeot 208 ... ayrıca karartipi karoser. Sen toplam vardır, bakınız 27araçlar

seçmeden önce ayarlamak istediğiniz ne model, kutubutonuna tıklayarak, her ilgili daha fazla bilgiöğrenin. İhtiyacınız ve düz gitmek istemiyorsanızekstralar yapılandırmak için, tıklayın Ayarlayın.

Bu örnekte, en biz satın almak istiyorum farzedelim3008 SUV. Sadece biz tıklamak zorundaBu konuda ... Ve sonraki pencere yapılandırıcısındaki bekleyinPeugeot.

Peugeot yapılandırıcı

3. Bir bitirmek için git

modeli seçilmiş, Peugeot yapılandırıcı götürürSonraki ekran. Bu mevcut tüm bitirir gösterirO araba için. Peugeot yapılandırıcı söyleyen onlarZaten, bu durumda (bunlardan biri önceden seçilmiş olan aktif)ancak sadece kaydırma ve seçerek başka geçebilirsinizBeğendiğiniz bir.

her dahil her bitirmek yanında, bilgilendirici webtek ve fiyat. durumunda 3008 SUV bizDört seçenekler arasından seçim:

- aktif

- cazibe

- GT Hattı

- GT

Peugeot yapılandırıcı

Yüksek yukarıda isimleri bitmiş, özellikli birfoto galeri modeli; Görüntüler genişletilebilir ve,Ayrıca sürümlerini karşılaştırabilirsiniz. İkincisi, yalnızca vartıklayın sürümü karşılaştır (Köşesindesağdaki fotoğraf). Bu durumda, başka bir pencere içinde açılırSen seçebilirsiniz İki model yüzleşmek, ve derinleştirmekbu ayrıntılar tercih.

Hoşunuza bitirmek seçtikten sonra şunları yapabilirsinizbutonuna tıklayın Sonraki; veya bölümEn ilgi size:

- Powertraıns

- dış

- iç

- ekipman

- özet

Peugeot yapılandırıcı

bir motor seç 4.

tıkladığınız varsa aşağıdaki yapılandırıcıPeugeot parça arasından seçim yapabilirsiniz pencereye götürecektirmevcut mekanik o model için.

Örneğimizde durumunda, ön ekran web motor1.2 PureTech 130S&S C C STT Manuel 6 Hız, , her ne kadarbelirtildiği gibi, sadece değiştirmek yinelemek zorunda, Kaydırma öğrenmek Her karakteristikleripervane, ve sizin gibi birini seçin. 3008 durumundaSUV, biz arasında seçim yapabilir iki benzinli ve üç dizel.

Yine, web izin verir sürümü karşılaştır, böyle ileSadece yukarıdaki prosedürü tekrarlayın.

Peugeot yapılandırıcı

dışında ayarlamak için 5. Zaman

Eğer tıkladıktan sonra aşağıdaki, yapılandırıcıPeugeot seçtiğiniz sayfaya götürecektir nasıl olacakYeni Peugeot dış. Burada, karar:

- renk

- güvenlik (Paket motoru, alarm, visiopack ...)

- dış hat (Açılabilir tavan, tekerleklerAlaşım 19 '' ...)

Her seçeneğin yanında, yapılandırıcı fiyatını gösterirgerektirir. Zaten tüm seçtiniz mi? basın aşağıdaki...

Peugeot yapılandırıcı

6. Karar nasıl iç olacak

İşiniz bittiğinde Yeni dış kurmakPeugeot, iç seçme zamanı olacaktır. burada, Peugeot web sitesi Her şeyi seçmek için seçenek verilmişilgili:

- garrisoned

- Konfor / habitability (Eller serbest erişim ve başlatmak) ... Motorlu koltuk ergonomik ön bagaj kapağının

- Ses ve iletişim (HiFi odak prim)

Zaten tüm seçtiniz? tıklayın aşağıdaki...

Peugeot yapılandırıcı

7. Tüm ekipman

Peugeot yapılandırıcısı şimdi fırsat sunacakYeni araba almayı tercih equipameinto. bubölüm Böyle doldurma spreyi gibi aksesuarları seçmenize izin verirbaşlık desteğe bağlı tümleşik veya taşınabilir askıÖn otopark ...

Tamamlandığında, yapılandırıcı Peugeot alacaközet.

Peugeot yapılandırıcı

8. Özeti

yapılandırıcı yazılı ve hem de gösterecektirfotoğraf galerisi dönen, Nasıl yeni Peugeot olmuşturbir kez yapılandırılmış.

Size tarafından sağlanan verilere arasında, şunlardır:

- fiyat

- motorizasyon

- dış

- iç

- ekipman

Bütün bu kesimler olarak, özetten değiştirilebilir vardırSadece tıklayın değişim.

Buna ek olarak, Peugeot Bu satın alma finansmanı için teklifaraba; Eğer ücretleri, sadece olurdu nasıl bilmek istiyorsanıztıklayın mali simülatörü.

Örnekte biz yaptık, 3008 SUV biz olurBu 38.522 avro. Bildiğiniz gibi, OTO Bild ve biz de3008 SUV test etti. içindeÖzellikle, bir tahrik motoru yürütülen  2.0 BlueHDI180 hp

Eğer, evinize yakın olan bayi bilmek istiyorsanız veyabu araba stokta ise, kodu girebilirsiniz öğrenmekkartpostal Aracınız bul Size yakın stok olduğunu.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: