Elveda BMW Z5

Yeni BMW Z5 sözde edilmeyecektir. ABD'de marka yan kuruluşu müdürü doğruladığı gibi Ya da başka bir deyişle, yeni BMW Roadster, Z5 denilen edilmeyecektir. Aslında, hala BMW Z4 olarak da adlandırılabilir. marka planları karşılanırsa, gelişimin yeni casus görüntüleri dayalı, Frankfurt Motor Show 2017 de sunulmalıdır, her şey düzgün yelken gibi görünüyor.

Kaçırmayın: miBMW onların motorlarının silindir hacmi aşağı gitti?

Yeni BMW Roadster denilen olmayacakZ5, o markanın bir yöneticiyi onaylamıştır gibi. BMW veToyota Bunlar arasında platformda el ele çalışıyoruzolacak spor, Supra ve Z4 halefi,sırasıyla; ve bu konuda söylentiler ve spekülasyonlar varyapılan popüler inanç tutan BMW adı verilecekZ5.

"O kadar"O yönetmeni onaylamıştırbir röportaj sırasında ABD, Ludwig Willisch, BMW yanAutoGuide için yayınladı. "Bu Z'nin adı verilecek ...muhtemelen 4".

Bir motor altı monte sorduSilindir, Willisch bahsedilen: "Onu çağırır Z4, veBu sayısı hakkında herhangi bir ipucu anlamına gelmezsilindir".

mümkün hakkında söylentiler gelinceelektrik motorları, değil Willisch ile AWD modelleriO birçok bilgi verdi. Ve, kötü kur konusundaaşıklar kılavuzu haberler. ABD, en azındansatılan çoğu arabalar otomatik. "eğerMüşterilerin biz sunmuyoruz, istemiyoruz"Dedi.

Yeni BMW Z4 2017 hakkında tüm (veya BMW Z5?)

 BMW Z5 kamuflaj ile huzursuz olduBir yolda bir test gününü geçirmekte ikenNevada. Sen Autocar resimleri izlemek ve spekülasyon başlar olabilirHepiniz-çekişli bir sürüm başlatabilecek. hatta oradaO bir melez roadster başlatılabileceğini öne sürdü düşünen. tarafındanAyrıca, biz oranlarını görmeye başlayacak ilk kezsavunma.

casus fotoğrafları da ortayaBMW Z5 yeni ayrıntılar; vaka olarak iç mekanlardabu da bu görüntülerin ölümsüzleştirilmiştir. Onlarda, kamuflaj rağmen,gösterge panelinde bir çıkıntı elemanı olarak algılanan,son video bize öncesinde Nurburgring test ederkenGeliştirme sürecinin durumu.

 Z4 rölesi olmak olduğunuçünkü, BMW simmered onunpazara bir yıl ve yarıdan az fazla sürebilir. yukarıSonra söylenti değirmen ve günlük ateş, zatendoğruladığını, Z4 kavramını (uzun burun değiştirmeden,Çok düşük sürüş pozisyonu ve kısa çıkıntısı), gelecekAlman Roadster oldukça sert bir kumaş çatı olacakGeri çekilebilir.

Bu gerçek, en son turda tarafından onaylandıktanGelecekteki Alman Cabrio Casus fotoğraflar (bu bağlantıyı onları var). ilkYumuşak üst arka penceresine tutulurBiz gelene kadar gördüğü modeller eksik delillersaati. Ve biz çok daha net far bkzsportmenlik anlamda geliştirmek için uzatılmış.

Avusturya gazetesi Kleine Zeitung 'göreüretim yeni Z5 Toyota Supra ve gelecek gidiyorkomisyona Magna Steyr Bu olduğu gerekçesiyleşirket arabalar da yapılır Graz, Avusturya (sahip olduğuAston Martin Rapide ve Mercedes G Sınıfı) kadar ilginç. için ilk planBu sporların beklenen üretim o üretim olduğunuErken 2018 yılında başlayacak ve 60,000 olmak üzere toplam ürettikopyalar yılda. 

tarihleri ​​karşılanırsa, gelecekteki BMW Z5 sunulabilir2017 yılının ikinci yarısında ve ortaklarımızdan eğermotor.es arasında, haklısınAyrıca kupa versiyonu olabilir, yüksek özlemiGeçerli nesil.

BMW Z4 sDrive35is (7)

 • BMW Z4 sDrive35is ön

  altı silindirli motor 340 beygir çevrimiçi ve tork 500 Nm sunar

 • BMW Z4 sDrive35is geri

  24 saniye içinde en güçlü Z4 sen maruz bırakır. manevra bir düğmeden gerçekleştirilen ve bagaj bölmesi azaltır

 • içeride BMW Z4 sDrive35is

  İç çok dikkatlidir. direksiyon küçük ve çok hızlı ve hassas direksiyonu olduğunu

 • BMW Z4 sDrive35is koltuklar

  Koltuk iyi geri toplanmış, ancak daha yanal destek incitmez

 • BMW Z4 sDrive35is şasi ayarı

  Bu düğmeleri ile şasi sertliğini seçmek

 • BMW Z4 sDrive35is otomatik şanzıman

  otomatik şanzıman yedi hız mümkündür. Hızlı ve çok doğru işler

 • BMW Z4 sDrive35is motoru

  BMW Z4 sDrive35is kalp: Bir supercharged altı silindir bloğu. Saf enerji!

Bir kaydetmenize olanak sağlayan bu felsefe ileönemli kilo miktarı değil, fazla yer kaplarİtalyan web OmniAuto.it gelen descapotar bagaj kapağı nasıl hayal etmeye karar verdikolacak Gelecek BMW Cabrio. merkezliimages genetik olarak görülebilir casuslarıBMW tasarım dahil, çok mevcutGeleneksel çift böbrek ızgarası veya güçlü girişlerionun önündeki hava.

için Z4 daha büyükyerini alacak BMW Z5 2018 yılında gelecek (mutlaka2017 yılı sonunda sunulacak) ilk üyesi olacakZaten kurulmuş BMW i, katılacak submarca BMW Z(Hibrit ve elektrikli) BMWM (yüksek performanslı) BMW M performanslarının ve BMWIPerformance.

diğer Yenilikçi BMW Z5 O olmaktırAlman marka araya gelişecektir ilk modelToyota, bir anlaşma çerçevesindeişbirliği segment tarafından maliyetlerini sınırlamak için,Roadster, aşağı küresel pazarda. bilgilere göreİtalyan portalı, Toyota, BMW motoru ancak kendi benimsemekZ5 için kardeşi tasarımı, halefi olarak düşünülebilirToyota Supra manevi. 

Dediğim gibi, öyle, BMW modeli dönersekbeklediğini 2018 BMW Z5 Bir yolcu versiyonu hem de sahip olanbir coupe olarak, satışa çıkmadan bu son bir yıl dahaDaha sonra, dört ve altı silindirliturbo şarj, hem de arkaya veya seçeneğin varyantlarıAWD xDrive. Ayrıca bir düşüş söz konusu olabilirHibrid aralığının en güçlü şekilde yerleştirilmiş olması vebelki M Performance başka melodi ama değilBMW M GmbH tarafından geliştirilen variant 'Tam M', en azındanABD medya raporu yol&iz.

Tabii ki, BMW Z4 oyunları emekli beri veyeni Z5, o hale 'andıran eğer görebilirsinizVideo ve biz onun ne kadar az, yeni bir nesne olacakBen spor çekyatlar severler için arzusu.

Kaynak: Motor.es aracılığıyla Phocarmedia


Понравилась статья? Поделись с друзьями: