Çin bile modellerinin restyling kopyalanan

Çin bile modellerinin restyling kopyalandı. Sadece bir Evoque kalmasını anlamak için Kara Rüzgar X7 güncellemesini yapmak zorundayız.

Kaçırmayın: Zotye SR9 Çin daha "Kookie" Porsche Macan copy

Kara Rüzgar X7 2015 yılında piyasaya sürüldüğünde, hepimiz bunu Range Rover Evoque bariz bir kopyasını gördüm. İngiliz şirket fikri mülkiyet bu hırsızlığı durdurmak için çalışmış olmakla beraber Ancak Çin hükümeti, o kadar şaşırtıcı, pek çok sorunları görmüyor. Şimdi, oryantal şirket bir güncelleme uygulamıştır ve açıkça gösterebilir Çin bile modellerinin restyling kopyalanan.

Video: Bu kopyaların Şangay Otomobil Hall ile Flipa!

Eğer yeni tanıtılan görebileceğiniz gibi Facelifted Kara Rüzgar X7 2018, Çinli şirket Land Rover Evoque aralarına mesafe etkisiz çalıştı. sinirli bu hedefe ulaşmak için denemek için yeniden tasarladık tasarımcılar daha dikdörtgen şekil, yeni tampon ve ızgara yeni boyutu ile LED farlar. Arka büyük değişiklikler aldı ederken de, tekerlek ve uzunlamasına tavan barları yeni tasarımlar bulabilirsiniz.

çoğunlukla X7 Kara Rüzgar O daha az Range Rover ürün gibi olsa tamamen orijinal değil, bir şeyin lehine Geçirin çok benziyor sırt tasarımı bırakmıştır. tamponlar ve siyah difüzör entegre egzoz borusu İngiliz SUV ayırt etmek yeterli değişiklikleri almadık ederken, arka lambaları yeniden tasarlandı ve bunları birbirine bağlayan bir krom şerit oldular.

Galeri: Range Rover Evoque, (10)

  • Range Rover Evoque
  • Range Rover Evoque testi yüksek aralığı (I)
  • Range Rover Evoque testi yüksek aralığı (II)
  • Range Rover Evoque testi yüksek aralığı (III)
  • Kapsama avare Evoque testi, yüksek oranda (IV) '
  • Kapsama avare Evoque testi, yüksek oranda (V)
  • Kapsama avare Evoque testi, yüksek oranda (VI)
  • Range Rover Evoque testi yüksek aralığı (VII)
  • Kapsama avare Evoque testi, yüksek oranda (VIII) '

yeni bir tespit olarak güncellemeleri, deri altında da vardır 160 hp, 1.5 litre turbo motoru ki bu, bir otomatik sekiz hızlı iletimi ile ilişkili olan Mitsubishi dizi bir 2.0 litre turbo pervane dört silindir ise. grup zaten onun fikri mülkiyet ihlalleri önlemek için bir çözüm koymak çalışmış olmakla beraber Kara Rüzgar X7 yalnızca Land Rover'ın, Jaguar için neyse, Çin'de sattı.

Fotoğraflar: Kara Rüzgar


Понравилась статья? Поделись с друзьями: