Ne, Opel Astra ST 2016 veya ST Seat Leon daha iyidir?

Ne, Opel Astra ST 2016 veya ST Seat Leon daha iyidir?

Ne, Opel Astra ST 2016 veya ST Seat Leon daha iyidir? Bu kez iki rakip kompakt C segment aile beş kapılı hatchback gövde stilleri satan iki türevleri karşı karşıya gelecek. Üçüncü nesil Seat Leon zaten İspanyol pazarının sıralamasında satış lideri konsolide bir ürün iken yeni gelen, Opel Astra Yeni nesil, bir diyet olmuştur.

Kaçırmayın: nedirDaha iyi, Opel Astra 2016 veya Leon Seat?

Büyük gövde ile pratik bir araba arıyorsanız veC segmentinde türetilmiş, bugün getirmek iki seçenek vardırilginç, konsolide ve tüm alternatifleri düzenlenmişPara kapasite için daha fazla değer sunuyoruz. ancak neyiBu, Opel Astra ST 2016 veya ST Seat Leon daha iyidir? yeniO İspanyol piyasasının kralı tacı yüzleri ulaştısegmenti patlama fazla rakip her gün. 

Karşılaştırmalı ile oldu gibiSeat Leon Renault Megane ve 2016 arasında, bir bırakacaktırSeat Leon ST yan durdurma aralığı versiyonlarıCupra varolan gerçeği ama güçlü çeşididirAstra OPC birçok ayrıntı bu mevcut olsa bile, bilinmemektedirHer ne kadar üst yapı ailesi (marka görülmemiş bir şey),beş kapılı varış 2017 yapılacak.

Leon ST Seat: kompakt aile kendi başına

Üçüncü nesil Koltukolarak Leon, diğerlerinin yanı sıra, çeşitli organları açarÜç kapı ve ailesini bekleniyor. Seat Leon ST tanıdık çeşididirKompakt gövde ve hisse mevcut tüm gelişmelerİspanyol firması Leon yelpazesi. Bu arada, bir şekilde konumlandırılmışÇocukların arayan ailelerin tercih seçimlerdeğerlikli ve yetenekli bir araç.

Koltuk Leon ST (14)

 • Leon ST Side Seat

  Seat Leon ST Aralığı León tamamlandı yenilenmiş.

 • Arka Koltuk Leon ST

  Yükleme kenar yerden 645 mm

 • Ön Koltuk Leon ST

  Her yıl veya her 20.000 kilometre bayilik gitmek zorunda. yorum yaklaşık 300 avro.

 • Leon ST arka grup Koltuk

  Arka koltuklar normal büyüklükteki bir kişi için yeterlidir.

 • Ön Koltuk Leon ST.

  Seat Leon 4.54 metreye büyür.

 • Arka Koltuk Leon ST.

  Beş kapılı üzerinde, büyüklüğü 45 kilo sadece 'besi' büyüyen rağmen.

 • Leon ST FR ön koltuk

  finiş FR standart DCC adaptif şasi montaj.

 • Leon ST FR ön koltuk

  FR sürümü 2.0 TDI 184 hp için münhasır motoru.

 • Leon ST Porter Seat

  ST gövde 1,470 genişletilebilir 587 litre sahiptir.

 • Leon ST İç Seat

  Yeni Seat Leon ST içinde.

 • FR Seat Leon ST İç

  Seat Leon FR özel detaylara sahip.

 • Leon ST ön koltuk

  Bizim dost AutoBild Almanya zaten ST dokundu.

 • ST Sürücü Seat Leon

  ST İçinde tüm Leon serisinin kalitesini korur.

 • Leon ST Porter Seat

  Porter Lion ST.

Leon ST Seat Bu geniş kaporta sunulur4,535 mm uzunluğunda kaydedilen önlemler, 1.816 mm genişliğinde1.454 mm yüksekliğinde ve 2636 bir dingil vemm. Bu taşıma kapasitesi sahip olabilir1470 kadar uzatılabilir 587 litre gövde,ikinci koltuk sırası katlandığında litre. ağırlıklar1247 kilogram ve 1474 kilogram ulaşmak at Onlar başlatın.

Bulunan powertraıns bölümünde dörtbenzinli motorlar, üç dizel motorlar ve alternatifdoğal gaz. seçeneklerinde biz 1.2 TFSI benzin bulundu110 hp, 125 1.4 TDI ve 150 hp 1,8 TDI 180 BG.seçenekleri 110 beygir 1,6 TDI 2.0 TDI 150 hp dizel olanve 2.0 TDI 184 hp iken alternatif doğal gazTGI 110 hp 1.4'tür.

iticileri manuel vites kutuları ile ilişkilidirBeş altı ilişkiler otomatik DSG çift kavramalı 7hızları ve sistem ön ve tüm 4Drive çekiş. içindeekipman gelince eğlence sistemi vurgulamaktadırFarklı bağlantı çözümleri ile, tam farlar LED veyaBaşlangıç ​​sistemi & Durdurun. Fiyatlar başlayacak 19730Euro hiçbir indirim veya promosyonlar.

Astra ST 2016: yeni gelen

İkinci seçenek Opel iseBeşinci nesil Astra ST 2016 aile varyantıOpel Astra zaten geniş bir tur sahiptirKompakt ailenin C segmentinde. Bu yeni nesilTam şasi ve hafif inşaat prömiyeri, yenilenmiş olarak geliyor,ve farklı depolama çözeltileri, çok yönlülük veiçeride pratiklik. Çok başarılı ve istekli olduğunuKral ayağa.

Opel Astra Sports Tourer 2016 (6)

 • Opel Astra Sports Tourer
 • Opel Astra Sports Tourer KUYRUK
 • Opel Astra Sports Tourer Bagaj bölmesi
 • Opel Astra Sports Tourer profili
 • Opel Astra Sports Tourer arkadan
 • Opel Astra Sports Tourer dinamik

ile Astra ST 2016 Biz turizm var4702 mm 'lik bir uzunluğa, 1.842 mm bir genişliği olan bir aile ve1.510 mm bir yükseklik ve 2662 bir dingilmm. Bu önlemler, 540 bir yük kapasitesi kayıt izinLitre 1.630 litre, önemsiz olmayan bir genişlerArka koltuklar aşağı katlanır. Ağırlıklar başlayacak1.288 kg 1.435 kg ulaşır.

powertraıns bölümünde, Opel Astra tanıdık bizeteklifler Dört benzinli motor ve üç dizel seçenekleri,Olmadan, şu an için, en azından mekanik beslenenalternatif yakıtlar. benzinli motorlarTurbo üç silindirli 1.0 litrelik ve 105 beygir 1.4 Turbo 125 ve150 hp, 200 hp 1.6 Turbo. için Dizel motorlar onunEl, üç düzeyde bize tek blok 1.6 CDTI terkGüç, 110, 136 ve 160 kW, bir çift ile ikinciturbo.

şanzımanlar, gelince Astra ST Bu kutuları sunmaktadırmanuel şanzıman beş ve altı ilişkiler ve otomatikAltı ilişkileri, önden çekişli standart ikentüm çeşitleri. Şu anda olasılık bilinmemektedirTüm tekerleklerden çekişli bir seçenek olması.

ekipman üzerinde bölümünde, Opel Astra 2016 olduğuBu bağlı ve teknolojik çözüm olarak gösterilmiştir. galaOpel onstar sistemi, gelişmiş bilgi-eğlence sistemiakıllı telefonlar, farlar için farklı bağlantı çözümleriIntelliLux LED nokta matris teknolojisi yanı sıra bir savaşsanat sürüş katılıyor. fiyatlarıbaşlayacak 19.700 Euro hiçbir indirim veya promosyonlar.

Sonuç

Bizim iki aday tanıştıktan sonra biz ulaşmalıdırKral tahtını veya devam ederse akla yatkın bir sonuç ve görün,tam tersine, bu yeni gelen yol verir. Biz kartları biliyoruz Leon ST Seat zaman periyodu verilen aldığındanPazar ve segmentinde konsolidasyon ve ayrıcayeni gelen tüm ayrıntılarını biliyor, Opel AstraST 2016.

Bu noktada olduğunu Rüsselsheim imzalama seçeneğitahta yükselir. İlk olarak, Opel fazlasıdırbüyük, daha fazla kargo alanı sunar ve yeni şasi sayesinde vehafif yapı, Seat daha hafif. tarafındanAyrıca, mekanik olan alternatiflerine LPG veya gaz olmamasına rağmenDoğal iken, iyi onun motor seçenekleri ele alınırYeni nesil rekabetçi fiyatlar eşleşmesini sağlaronun rakibi.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: