Jeep Wrangler 2018: İlk resimleri var!

onlar değişikliklerle yeni cip kovboyu bir fikir edinmek rağmen sadece üç görüntüleri, açıkladı edilmiştir.

Biz marka hakkında yeni bilgiler açığa biliyorlardı senin jeep Wrangler Kasım ve bu aydan itibaren bir kaç gün içinde biz sonbahar var İlk resmi resimleri. Bunlar sadece üç ve hiçbir eşlik eden ek bilgilerden oluşur, ancak bir nimettir olarak gelir. Beklendiği gibi, şirket efsanevi ızgara ve kaslı formları ve düz tutacak şekilde, arazinin estetiğini saygı etmiştir. aydınlatma ekipmanları yenilendi ama aynı tasarıma sahiptir. Bir Wrangler bunun bir zerre, Wrangler kaybetmez.

Biz hala fiyat aralığı ve Amerikan off-road ekipmanı yanı sıra nihai mekanik başlatmak için şirket için bir kaç gün beklemek zorunda. ilk görüntüler yayınlandı ve galeride görebileceğiniz gibi sadece yukarıdaki sahip açıklayıcıdır. İzleyen günlerde tüm verileri açıklanacak.

Mekanik aralığı

Jeep Wrangler 2018 Giderek olduğunu yakındır. Şimdi, yanında tüm fotoğraf ve aşağıda sahip sızıntıları, NHTSA (Otoyol Güvenliği ABD Ulusal İdaresi) ile Fiat Chrysler Automobiles tarafından sunulan bir belge bu 4x4 üreten bir 2.0 turbo motor yetenekli alabilir ortaya koymaktadır 373 hp (368 hp) kadar. Ancak, FCA ilk güç NR verileri dahil bilgileri değiştirmek için hızlı olmuştur ( "ölçülmeyen" olarak tercüme 'oylanmamış'). Bu nedenle, bazı bilgileri tamamladıktan ve aslında bu rakamın 272 hp (268 HP) olabilecekken bunun bir hata nedeniyle olabilir inanıyoruz.

Ama yaklaşık belki de en ilginç gerçek Yeni Jeep Wrangler resmen Kasım ayında açıklanacak onaylandıktan fakat kesin bir tarih belirtmedi. Buraya kadar biliyoruz cip denk 29 Kasım'da büyük bir basın toplantısı, set olmasıdır LA Auto Show 2017, Ayrıca yeni kovboyunu debuting için ideal olacaktır bir yer.

Neyse, en bildiğimiz görelim Wrangler 2018 Şimdiye kadar. sayısız test avlanan sonra Çünkü Forum Wrangler JL üyesi çok sayıda küçük boyutlu göl crisscrossed yarı kurak kumulda 'off-road' bir test yaparak yakaladım. video klipler çok uzun değildir, fakat Wrangler onları sindirerek ve büyük stabilite gösteren hiçbir sorun, tam hızda tüneller karşı kendini atma ve atlamaları göstermektedir. Kısaca yeni nesil kameraların cazasen 'sonra Jeep Wrangler iki kapılı 2018, Wrangler JL erkek Forum 'renderings' arasında bir dizi oluşturduk yeni Jeep. Burada bunları görebilirsiniz.

Filtreleme kullanım kılavuzu

FCA grup yeni cip kovboyu gizemini korumak mümkün görünmemektedir. Onlar kendi estetiği, motor veya ekipman hakkında veri bilerek bize onun son hali hakkında söylentiler almak için izin vermez. Bütün bu ilave edilir kullanım kılavuzu, hangi JL Wrangler tarafından filtre ve biz çeşitli veri daha önce hiç biliyoruz edilmiştir. 

Bu bağlantıyı erişmek Eğer biz dışarıdan ve bazı iç bazı resimlerini görmek İçinde kullanıcı kılavuzu Jeep Wrangler 2018 göreceksiniz. Aynı şekilde, üzerinde veri var onların çekme yetenekleri iki motor, 2.0 litre ve 3.6 litre V6. Son olarak, aynı kılavuzda biz yeni model bağlar sistemlerin bazı keşfedebilirsiniz.

Onun iki kapılı versiyona huzursuz oldu

Yeni Jeep Wrangler 2018, selefinden daha verimli olacağa benziyor, o paparazzi 'motorlu yarış kameralar tarafından tekrar yakalandı; ve, bu kez, casus fotoğrafları bu bağlantıyı comprobaren gibi, ikonik cip 4x4 bu nesil taşıyıcı ne olacağını öncelikle bize göstermektedir. o anda yeni Wrangler elektrikli açılır kapanır bir çatıya sahip olacağını düşünüyorum davet, bu eklemelisiniz (burada resimlerini görebilir) elle kaldırılır akımı, yerine.

Şimdi ilk görüntüleri almak iki yan kapılı Jeep Wrangler vücut, Şimdiye kadar test aşamasında görülen olmasaydı ve Sınırsız varyant dört yan kapılara, diğer nesillere olduğu gibi katacak bir varyant. Bu casus görüntüleri biz o tarafını kaplayan yoğun bir kamuflaj vardır görüyorum, ama bize kapı ve pencereleri ve biz tasarımın her detayı görebilmek için engeller önündeki ve arkasındaki kapağın çeşit görmesini sağlayabilirsiniz.

Jeep Wrangler Özel Üretim (6)

 • Jeep Wrangler Özel Editions
 • Jeep Wrangler Özel Editions
 • Jeep Wrangler Özel Editions
 • Jeep Wrangler Özel Editions
 • Jeep Wrangler Özel Editions
 • Jeep Wrangler Özel Editions

Jeep Wrangler 2018 O zaten test haddeleme defalarca avlanan edilmiştir. Olumsuz şimdiye kadar baktım çok kalın kamuflaj yeni vücut veya mevcut üçüncü nesil Wrangler kisvesi giymiş bir test katır önce bakan olup olmadığını söylemek için açıkçası zor olmasıdır. Onların sunum yaklaşımlar, casus fotoğrafçılar az kamuflaj ile birkaç kopya yakalamak başardı çünkü burada görebileceğiniz gibi Ama bu, değişiyor. Wrangler iç Biz nihayet düğmeleri sürü ve multimedya sistemi için büyük ekranlı mevcut olandan daha fazla ayrıntılı bir tire, keşfedilen bir boşluk, açık görebilirsiniz noktalarından biridir. Bu noktada varlığı elektrikli cam düğmelerini şüphesi ile neyi teyit yeni Wrangler Hala tam olarak kapılarını sökmeye mümkün olacaktır

Kaçırmayın: Red Rock Jeep Wrangler Konsepti SEMA

Ve ne olacak gerçekten görmek pek bir şey yok dördüncü nesil kovboyu birimleri giderek daha az kamuflaj görünümü test içinde fotoğraflandı neden ve öyle. Biz onun ilk beklerken, biz takipçileri bu fotoğraf galerisi yerleşmek Wrangler JL Forum söylenti ve şu ana kadar teyit verilere dayalı olarak nasıl 2018 Wrangler ilerlemek. Bütün bunlara biz sözde, gelecekteki frontal 4x4 bakacağız her zamanki gibi iki dairesel farlar çevrili yedi dikey çubuklar tarafından nihai ızgara görebileceğiniz yayınlanan resim eklemek gerekir. Buraya tıklayarak görüntüyü görebilirsiniz.

Jeep Wrangler 2018 (8)

 • Jeep Wrangler 2018

  Jeep Wrangler 2018

 • Jeep Wrangler 2018

  Jeep Wrangler 2018

 • Jeep Wrangler 2018

  Jeep Wrangler 2018

 • Jeep Wrangler 2018

  Jeep Wrangler 2018

 • Jeep Wrangler 2018

  Jeep Wrangler 2018

 • Jeep Wrangler 2018

  Jeep Wrangler 2018

 • Jeep Wrangler 2018

  Jeep Wrangler 2018

 • Jeep Wrangler 2018

  Jeep Wrangler 2018

Yukarıdaki galeride görebileceğiniz gibi, tekerlek kemerleri daha hantal ve biraz daha uzun burun vardır. Her şey mevcut eğilim onların farlar LED teknolojisini de bünyesinde barındırıyor olmasıdır düşünün, özellikle eğer işaret ediyor. Buna ek olarak, Fotoğraf ön ızgara Eğer bahsettiğin hiç ışık bu bölümünde, yüzgeçleri parçası haline dışarı doğru yerinden olması muhtemeldir elemanları yanıp söner ortaya koymaktadır.

Bu tasarımları ile doğru olması için, kavram onaylandıktan olduğunu 2018 Wrangler evrimsel bir tasarıma sunacak, açıktır şey sadece resimlere bakarak, ancak yeni ön ve arka far kümeleri ve aerodinamik ile artan farkındalık etkisini görmek eğer.

casus fotoğrafları bu yeni toplu biz o zaman yanlardan kılık bazı kaybettiğini biliyoruz, ancak biz yine de keşfetmek çok şey var. Bu ise stepne arka görüş kamerası ortaya yılında, yani: Eğer arka resimlerine bakarsanız, evet, şimdiye kadar görmediğimiz bir ayrıntıyı fark edeceksiniz yeni Wrangler ve bize bu konuda daha fazla bir şey açıktır. Kısacası, bazı şeyler değişmez gibi görünüyor Yeni nesil Wrangler, Bu aslına sadık kalacaktır, ama biz zaten resmen onu karşılamak ve bize sürpriz bir şey olup olmadığını görmek için arıyoruz. 

VİDEO: Amerikalılar gelecekte başlarını kaybederler tarafından SUV kaçırmayın

Neyse ki bu haberi eşlik edecek bazı veriler var. 2018 Jeep Wrangler eklenti hibrid ve hibrid varyantları yer alacak. İşte planlarının bazı ayrıntılar olduğunu popüler SUV Fiat Chrysler Otomobiller ve turbo dizel motoru o olacak ilk defa ABD pazarı, çeşitli elektronik sistemler ve önemli kilo. Sadece bugün kadarıyla ağırlık söz konusu olduğunda önemli haber öğrendim: alüminyum üretiminde dünya devi Alcoa iç raporu, Jeep Wrangler ilk kez yeni binmek olacağını söyledi alüminyum C6A1, daha güçlü ve hafif. Bu malzeme kapı ve kaputun kullanılacak, ancak alüminyum yeni cip kovboyu gövdesinin çok oynadığı edilecektir.

dikkat çekici ağırlık azaltma kuşkusuz bu yeni sürümde anahtar faktör sayesinde Wrangler daha verimli ve daha iyi dinamik yetenekleri olacaktır: artık bir tuğla yol olacak? Ben davranış asfalt üzerinde daha rafine ama hiç dışarı kadar etkili olacak hayal, bir koşul şimdiye söz konusu olmamıştım.

Alüminyum Jaguar XE ve geri dönüşüm: it kaçırmayın

otomobil göre, 2018 Wrangler Powertraıns 'yeni nesil' ile sunulacak. ayrıntıları şu anda kıt olmasına rağmen, onlar zaten bu yılın 'küçük ve orta ölçekli mekanik mimariler' ucunu açıkladı. Şu anda vurgulamak gelecek varyantları olmasına rağmen Hibrid ve hibrid fiş Onlar tanıtmak için çalışıyorlar. Yeni motorlar ve kilo azaltma ile birlikte, diğer önemli yenilikler aktif aerodinamik unsurların eklenmesi, çekişli varyantları için elektrikli hidrolik direksiyon veya aks kesme sistemi olabilir.

Cip kovboyu 75. selam (9)

 • Jeep Wrangler 75 Salute
 • Willys Jeep Wrangler 75 Salute
 • Jeep Wrangler Willys MB Salute 75
 • Jeep Wrangler 75 Salute ayna
 • Jeep Wrangler 75 Salute arkasında
 • Jeep Wrangler arka Salute 75
 • Jeep Wrangler 75 Salute logosu
 • Jeep Wrangler 75 ön Salute
 • Jeep Wrangler 75 Salute ailesi

Ortaya yeni ayrıntılar 2018 Jeep Wrangler

2018 Jeep Wrangler testi Kaliforniya, ABD tarafından avlanmış edilmiştir. modeli daha az kamuflaj ile donatılmıştı Bu kez bu yüzden yeni ayrıntılar gördük. Revizyon muhafaza edeceğini teyit edilir Tıknaz ve kare estetiği, ancak aracın belirli öğelerini değiştirir. Bu yeni ızgara ve ön tampon yeni tasarı olacak monte içerir. Yeni LED tabanlı aydınlatma ekipmanları ve yardımcıları sürüş sistemleri çok mevcut olan ek olarak, öyle görünüyor ki, ön, daha uzun ve belirgin olacaktır.

son raporları söylüyor üretim 2018 Jeep Wrangler önümüzdeki Kasım başlayacak. Aynı şekilde, bu aynı söylentiler önümüzdeki aylarda yeni bir isim olacak yeni bir şey kovboyunu, göreceksiniz söylüyorlar. Başkalarının bu anı, bu yıl Detroit Motor Show'da, yakında gelecek düşündürmektedir rağmen. Şimdilik, terimler SUV ana yenilik biz test ettik Jeep Grand Cherokee olduğunu.

marka Amerikan modelinin yeni nesil gelişi için kendi fabrika hazırlanıyor. Kardeşleri cip Patriot ve Jeep Compass şirketi yeni kovboy üretimi için hazırlayacak olan geçen yılın sonlarında kesildi.

Kaynak: Motor.es, (2), Autoblog, CarScoops, (2), JL Wrangler


Понравилась статья? Поделись с друзьями: