5000 Euro kwid Renault Hunted

Ne numarası 5000 Euro bir arabanın arkasına saklanıyor? Neden Renault kwid bu kadar ucuz? Carlos Ghosn, Renault CEO'su bu fiyatın sırrı açıklar. Fransız markanın yeni model bir pervane 57 hp 0.8 özelliği ve başlangıçta spekülasyonlar olarak, logo Renault ve Dacia değil gelecek. Ve şimdi, son model daha shot var.

Bugün, ucuz otomobil üretmek için bir meydan okumadırBirçok değişkenlerle oynamak zorunda üreticileri,Anlıyorum. Ancak, Renault anahtara sahip gibi görünüyorbu nedenle bu kadar zor değil, istedikleri bir şey göstermek içiniçinden Renault kwid, neden bu kadar ucuz?

İlgili: Bu Renault kwid olurduelbise RS

Biz versiyonu ne olacağını ilk görüntüleri gördüğüne göreüretim renault kwid O başladıspekülasyon olduğunu it would altında Avrupa'da satmayı geldiyseDacia şemsiye. Oldukça olduçünkü, bu yüzden düşünmek mantıklı kwid Olarak sunulmaktadır Düşük maliyetli SUV Fransız ev, ilehangi bir Dacia olmak tüm gereksinimleri karşılar.

Fakat Carlos Ghosn birkaç gün önce kesin bir dille yalanladı.Renault CEO'su kwid ve Renault olacağını söyledive böylece bir Dacia ve birinci üzerinde satılacakHindistan süresi (bir bedeli yaklaşık 5000 Euro olmak) ve küçükyavaş yavaş o da olacak gibi görünüyor diğer pazarlarda (içindeAvrupa).

Arkadaşlarımız www.motor.es Onlar bir birim avlanan varİspanya haddeleme ve burada tüm fotoğrafları görebilirsiniz. Neyse,Biz bir gösterir, bu yüzden görmek ve onların oranları rağmenonun yoğun kamuflaj.

renault kwid

Görünüşe göre, Kwid indirimli fiyattan sırrıgerekli parçaların% 97 üretimi için olmasıdırBunlar Fransız tedarikçilerden geliyor. Buna ek olarak, Ghosn ettiRenault gelişmekte olan ülkelerde imal kwid hangibant ve ihraç edilmeyecektir. Bu videoya göz atınaçıklayıcı:

Renault kwid 0.8 57 CV başlatıldı, olarakBu yeni model tarafından sunulan güçler hakkında bir rapor gösterirFransız marka.

Yeni duyurulan Eğer bu modeli olur Renault, değilDacia şimdi yeni verileri ortaya koyuyor. manuel beşyürüyüşleri standart geliyor, aynı zamanda sahip olabilirotomatik. Renault ayrıca dahil düşünüyor birdizel motor ve bir benzin.

Eğer yola yerden 'kavramı' ne olduğunu hatırlıyor musunuzGelecekteki modelin sokak olacak? Bu görebileceğiniz bu olduSonraki Video:

Renault üretimi kwid gösterinin ilk görüntülerO, beklendiği gibi, Renault kwid Kavram çok sememejante olacakKendisi New Delhi Salonu'nda sundu. 

Şu Fransız versiyonu A'yı paylaşımı küçük SUV platformuRenault vardırNissan ile işbirliği içinde geliştirildi. Bunun anlamıUzun az dört metre ölçme ve ikisini bulmuyormetre genişliğinde. Eğer sahip olduğunuz resimlerde görebileceğiniz gibiRenault sağlanan iç basit ama çok modern.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: