Radar dedektörleri: her şeyi bilmeli

Radar dedektörleri: her şeyi bilmeli

Radar dedektörleri yasadışı. Ama inhibitör dedektör veya alarm karıştırmayın. Ne nedir? Ne kullanın ve hangi değil mi? Ne cezalar dahil? Size kesin öğrenmek için yardımcı ...

Radar dedektörleri, radar inhibitörleri, reklamverenler...Ne yasadışı, hangileri değil? fark nedir?¿Para cezaları bir detektörün kullanımını gerektirir? Ya da sadecetesisat? OTO BILD Mario Arnaldo, Başkan konuştukSürücüler Avrupa Asocidos (AEA) öğrenmek yardımcı olur.

Radar Dedektörler:9 Mayıs beri yasaklı

en izin verilenlerle ile başlar ve ne değildir edelim. 9 kadar2014 (Trafik kanunun yürürlüğe girdiği tarihten Mayıs2014), tek yasadışı cihazlar engelleyicilerdiRadar. Bu tarihten itibaren, böylece olarak dedektörlerinhibitörleri yasak radar olması oldu

bir radar detektörü ile inhibitör arasındaki farkradar Bu eski tarafından izleyen bir cihaz olmasıdırradarlar yerleştirme dalgalar; Bir radar tespit ederse, uyarırEğer ceza istemiyorsanız eğer sürücü ve bu durdurmalısınız. onun içinBu arada, inhibitör radarlar sadece izler amaAyrıca nullifies veya mümkün değiştirirradar (Bu kutu yüklü taşıyan araç getirmekcinemómetro olmadan, istediğiniz hızda çalışmaya devam) Tespit eder.

izin verilen tek cihazlardırRadar uyarı cihazları; sadece tabanın kullanımına dayalı(Güncelleme ya da edilmeyebilecek) verileri. 

Galeri: ücretsiz uygulama raporlama güvenlik kamerası (5)

 • tomtom uygulaması

  Android için TomTom Trafik Radarları uygulaması.

 • radar

  Eğer radar gördünüz mü?

 • ikon

  Uygulama simgesi TomTom.

 • radar uyarı

  Yolda sabit radar uyarı.

 • limite

  Hız sınırı.

Ancak her iki dedektör ve radar inhibitörleri rağmenyasaktır, hukuk gibi ciddi aşınma dikkate almazYa. Bunlar taşıma detektörleri ile ilişkili cezaRadar veya inhibitörleri:

Tüm radarlarİspanya 2015 DGT: sabit ve mobil

1. İnhibitörleri radarı

Yasaklanan. Bunlar doğal frekansı geçersiz kılan bir frekans yayarlarönleyecek şekilde radar yaydığı, bu eylemin dışına koyarRadar rolünü yerine getirmek ve sürücü birine geçiş yapabilirsiniztespit edilmeden izin verilen hız sınırının üzerinde.o (değil de her ne kadar araca monte çekerizçalışma) içerir 6000 Euro ince ve6 puan eksiltme. Yükleyici atölye yapabilirsinizpara cezası 30.000 Euro.

2. Radar Dedektörler

Bunlar radar frekansı tespit edebilmektedir cihazlardırinhibe olmamakla birlikte, -sabitli veya cep telefonuna. Yani, sürücüyü uyarıyorsen hız eğer ki bir radar olduğunu,Yavaşla ve sınırı içinde Önünde gidebilirizin verdi. ne android radar dedektörü, detektörlazer radar... Hiç kimse kiloluk; Tüm yasaklandıMay 9, 2014, yeni kanunun yürürlüğe girdiği tarihTrafik. Kullanımı olsa aşınma durumunda rağmen (yasaktırkapalıysa,) kullanımları presupposed olasıdır ve cezasıile 200 € ince ve 3 puan kaybı. arasındaAncak, bu noktada bir mahkeme olmadığını açıkladıYasadışı daima otoritenin maddesi llegarlo kullanılıyor olduğunu kanıtlamıştır. iktidar olduğunu gösterirher ne olan yasadışı bir radar dedektörü kullanmaktır, fakatarabada taşıma. kararda basit" sağlarBu mekanizmaları yükleme, tipik bir işlem değildir ya dakanunsuz. Bu nedenle yönetim kanıtlamak zorundadıronaylanmış dedektörü, kullanılan söz konusu değilKurulum".

3. Avisadores radarı

Onlar izin verilir. Onlar sadece veritabanı cihazlar dışındakiBu radar ile etkileşime ama sadece taban,kimin konumdur sabit radarların içerdiği veriler,Halk, yol kenarında ve hem duyurulur olarakDGT.

inhibitör ve detektör arasındaki temel fark buBu radarın sıklığını inhibe etmez, ama onunla etkileşimesinyalini yakalamak. önleyicisi ile farklı olarak, detektör değilpas fark edilmeden hız yapmaktan sağlar, neyapar geçerken yavaşlatmak için sürücü söylemekradarın önümüzde.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: