Land Rover Discovery 2017: 56.150 Euro edinilebilir

İngiliz üretici resmen Land Rover Discovery 2017, 27 yıl önce şimdi sundu ve o zamandan beri, dünya çapında 1.2 milyondan fazla adet sattı modelin beşinci nesil açıkladı. Bu teknolojinin bir hayli ve çok daha dinamik bir tasarıma ekler selefine özelliklerini (yüksek off-road yetenekleri ve yedi koltuklu iç), korur. İlk birim 2017 yay kadar gelmesi olmaz rağmen, 56.150 Euro kullanılabilir.

İlgili: Spotify olacak yeni Jaguar Land Rover için 'dans'

Bir gün 2016 Paris Motor Show başlamasından önce, off-road modelleri konusunda uzmanlaşmış İngiliz üretici resmen başlattı Land Rover Discovery 2017. Bu SUV 27 yıl önce şimdi açıldı Discovery, beşinci neslini temsil ve o zamandan beri dünya çapında 1.2 milyondan fazla adet sattı. Bu sıfırdan tasarlanmış bir modeldir, çünkü yenilikleri, çok sayıda, başka şeylerin yanı sıra, hafif alüminyum yapı ile selefi sayesinde kıyasla 480 kg ağırlığı azaltır.

görünümü Yeni Land Rover Discovery şiddetle Keşif ailesinin en küçük modeli tasarımı etkilenir, Land Rover Discovery Spor ve New York 2014 Görme Hall of markasını açıkladı prototip discovert Vizyon Kavramı görüntü, bu çok daha dinamik olan esas olarak aerodinamik katsayısı arttırır daha yuvarlak gövde ile önceki dört kuşak, Cx 0.33, daha düşük toplam ağırlığı ile birlikte, enerji verimliliğini artırmak için yardımcı olur.

Yani 2017 test kabiliyeti Land Rover Discovery edildi

 

yeni Keşif , 4970 mm, 2220. mm (dahil arka) ve 1.846 mm'lik bir yüksekliğe, yani bir uzunluğa ulaştığında 141 mm daha uzun olmakla birlikte, daha önce daha dar ve daha düşüktür. Onun dingil mesafesi bile İntegral Bağlantı süspansiyon gibi çözümlere arka koltuklar sayesinde, Land Rover daha da geniş bir iç mekan yaratmak için izin verdi eskisinden 38 mm daha 2923 mm, en duruyor. bagaj kapağı artık ikiye bölünmüş durumda, artık devasa erişim sağlar benzersiz bir parçasıdır Yük alanı 1231 litre Mevcut beş kişilik (veya kullanılan iki koltuklu 2500 litre kadar).

rağmen Keşif 2017 Bu tamamen yeni bir araç, tarih ve Keşif en gelişmiş teknolojidir, Land Rover, uzun bir geleneğe ve önceki kuşakların yönlerini değerli pek çok müşteri unutmadı. Bagaj kapağı hemen tek bir parça olduğu halde, örneğin, bunlar arasında bir yük dayanabilen 285 mm düz bir yüzey sağlamak ve yük alanı erişirken elektrikli tahrik görüntülenen küçük bir iç kapı tasarladık 300 kg, değişikliğin ayakkabı orada oturup hala mümkün olacak şekilde yerleştirin.

 

Bir Land Rover Discovery Sport bir tren, fotoğraf (6) tows

 • Bir Land Rover Discovery Sport tren, fotoğraf tows
 • Bir Land Rover Discovery Sport tren, fotoğraf tows
 • Bir Land Rover Discovery Sport tren, fotoğraf tows
 • Bir Land Rover Discovery Sport tren, fotoğraf tows
 • Bir Land Rover Discovery Sport tren, fotoğraf tows
 • Bir Land Rover Discovery Sport tren, fotoğraf tows

Ayrıca koltuk sıraları karakteristik düzenleme yapılmaktadır yeni yedi koltuklu SUV Land Rover, Tüm pozisyonları iyi görünürlük yerleştirmede böylece her satır, ön daha yüksek olduğu bir tür "sahnede" ile. diğer markalı ürünlerde olduğu gibi, yatay ve dikey çizgiler mümkün olduğu kadar rahat bir boşluk oluşturmak için teknoloji büyük dozları ile kaliteli malzeme birleştirilmesi, kontrol panelinin tasarımı belirler. Onun görüntüsü kuşkusuz en özel Range Rover hatırlatır.

Ve konfor teknoloji ile buluştuğu kabinine örneğin kolay erişim anlamak Erişim Otomatik Yükseklik burada 40 mm sürüş yüksekliği aşağı indirir, ya da bu amaç için, en az 10 boşluklu, her türlü nesne yapmak için birçok delik vardır. Orta konsolda, şimdi olduğu gibi, tüm kontroller tahrik sistemine adanmış ve yardımcıları donatıyor sürüş gelişmiş keşif, kim fırsat için onlar da önemli değişikliklere uğramıştır.

Bir teknoloji harikası

Göre marka diyor Yeni Land Rover modeli Dijital çağ için tasarlanmış ve aslında sadece birkaç yıl önce bizim gibi düşünülemezdi birçok özellik içerir olmasıdır edilmiştir. Örneğin, multimedya eğlence sistemi InControl Touch Pro dokunma-10 inç ekranı, her şey geldiğinde hazır olması için alışveriş yaparken akıllı telefonunuzdan koltuk yeniden düzenlemek böylece kullanıcıların uzaktan dahi basit bir dokunuşla, ikinci ve üçüncü sıralar halinde koltuk yeniden veya izin verir araba.

Bir başka belirgin özelliği işareti olarak Aktif Key, kullanıcıların onunla araba anahtarlarını almak gerekmez sörf gibi spor uygulama sağlayan bir elemana sevk etmek bilezik olduğunu. basitçe koyun Aktif Anahtarı Aracın kilidinin açık olduğunu böylece güvenle kokpitte anahtarı "gerçek" bırakabilir, böylece onun arkasındaki bakar Discovery "D" zirvesindeyken. Bu özellik ayrıca Jaguar F-Pace mevcuttur.

 

Land Rover Defender Spectre (5)

 • Land Rover Defender Spectre
 • Land Rover Defender Spectre
 • Land Rover Defender Spectre
 • Land Rover Defender Spectre
 • Land Rover Defender Spectre

Tabii ki, İngiliz firmanın başarılı off-road sürüş asistanları olarak son gelişmeler ile donatılmıştır. Land Rover Discovery 2017 Terrain Response sistemi 2 sadece 40 mm yüksekliği azaltmak veya 75 mm (en az zeminden mesafe yükseltebilir motor, vites kutusu veya hava süspansiyon yanıtı, değiştirilmesi, bir seçim düğmesini farklı zemin koşullarına araç adapte Bu durumda) daha önce 200 mm daha fazla, yani 900 mm olan bir geçiş derinliği ile, 283 mm'dir.

Bir 4x4 olağanüstü yetenekleri ve çekme kapasitesi sağlamak için (en fazla 3.500 kg) Bir indirgeyici monte edebilirsiniz hangi 60 km / s kadar hızlarda hareket aktif hale getirilebilir. Tabii ki, standart donatıyor Torsen diferansiyel ve bir hız transferi vaka ile sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi İdeal kavrama altında olan ön ve arka tren arasında bir oranda 42/58 iktidarı dağıtır, duruma göre, 62/38 ve 22/78 arasında değişebilir.

powertraıns ve Lansman Edition Aralığı

Yeni Land Rover Discovery, Paris Motor Show 2016 ana yeniliklerden biri, sen bir seçim donatabilirsiniz dizel ve benzinli Jaguar Land Rover Başlat / Durdur ve ZF tarafından üretilen otomatik şanzıman sekiz hızıyla hükümler silindirler 4 ve 6, hepsi birlikte. Land Rover Discovery TD4 180 hp Keşif o / 100km sadece 6 lt onaylı bir ortalama tüketimi alır, bugüne kadar en etkilidir. tork 400 Nm geliştirir bu blokta 2.0, ile, 0 ila 10,5 saniyede 100 km / s gidebilirsiniz.

Bir sonraki adım, ile temsil edilir Land Rover Discovery SD4, Ayrıca alüminyum ancak bu durumda yapılan bir 2.0 Ingenium dört silindirli bir motor ile, 240 beygir gücü ve tork 500 Nm oluşturur. Bu şekilde, 6.3 l / 100km ortalama tüketimi ile 8.3 saniyede 0'dan 100 km / s gidebilirsiniz. olarak dizel üst uç, Keşif RD6 altı silindirli motor bulunmaktadır.

 

Jaguar Land Rover filo fotoğrafları yarı özerk yaratacaktır (5)

 • Jaguar Land Rover filo yarı özerk Birleşik Krallık

  Araştırma için yeni bir filo İngiltere'de gerçek şartlarda test başlar.

 • ufukta Jaguar Land Rover UK filo yarı bağımsız

  'Horizon Aşırı' sistem diğer araçlardan arasındaki iletişimi kolaylaştıracaktır.

 • Jaguar Land Rover UK filo yarı özerk teknoloji

  Yeni teknolojiler sürücü stresi azaltmak ve kazaları önlemeye yardımcı olur.

 • Jaguar Land Rover filo uk yarı özerk yol çalışmaları yardımcı

  'Roadwork Assist' sistemi iki yönlü ile yol çalışmaları ve yollarda dolaşan sürücüleri yardımcı olacaktır.

 • Jaguar Land Rover UK filo yarı özerk güvenli pullaway

  'Güvenli Pullaway' sistem önlemek ve kazaları önlemek yardımcı olacaktır.

Bu 258 hp 600 Nm tork 0 ila 8,1 saniye içinde 100 km / h, selefi üzerinde 1.3 saniyelik bir iyileşme hızlandırmak için izin verir. Ayrıca, sırasıyla 189 g / km ve 7,2 l / 100 km, kalır emisyon ve tüketimini azaltır. Sadece benzinli motor ve en güçlü seçenek Keşif Si6 340 hp ve 450 Nm tork sağlayan 3.0 V6 olduğunu. Bu sayesinde, 0'dan 7,1 saniyede 100 km / s hıza hızlandırabilir.

Yeni Land Rover Discovery 2017 ile İspanyol bayi artık kullanılabilir 56.150 Euro bölümünden fiyat, ama evet, sunulmasını kutlamak için ilk birimler 2017 baharına kadar İspanya ve diğer pazarlara ulaşamayacaktır unutmayın, marka yarattı Land Rover Discovery "Birinci Baskı", hangi haritalar düzeltir alüminyum kapı ve gösterge tablosu veya kapsamlı standart donanım kaydedildi gibi benzersiz özelliklere sahip dünya çapında 2.400 otomobil ile sınırlıdır. Bu etkinlik debut yapmak ilkler kalanını bilmek istiyorsanız, yeni 2016 Paris Motor Show galerisi ziyarete gelir.

Fiyat Aralığı Land Rover Discovery 2017

Yeni Discovery 2017 baharında, İngiliz üreticinin kadar İspanyol satıcılarını ulaşmak ve onun yeni SUV siparişlerini destekler olmaz rağmen. Oranlar 56150 Euro 180 hp Discovery S 2.0 dizel motor başlar ve önceki paragrafta atıfta bulunulan özel bir baskı salınımını, arama için 91.750 avroya kadar ulaşabilir. bittikten saymazsak, şu oranlarda motor seçilen bir başlangıç ​​bağlı olarak fiyat:

- 2017 Land Rover Discovery 2.0 TD4 oto dizel (180 beygir): 56.150 Euro

- 2017 Land Rover Discovery 2.0 SD4 otomatik dizel (240 beygir): 60.450 Euro

- Land Rover Discovery 3.0 LR-TD6 2017 otomatik dizel (258 beygir): 65.300 Euro

- Land Rover Discovery 3.0 LR-2017 otomatik benzinli V6 (340 hp): 67.800 Euro 

O Los Angeles Salonu'nda geldiğinde

Yeni Land Rover Discovery ayrıca indi Los Angeles Hall Amerika ülkesinde sunulacak. derin revizyon bölümü tasarım ve mekanik ve teknolojik hem etkiler yedi koltuklu SUV eleştiriler alıyor.

Barlar ve yıldızların ülkenin pazar eşit derecede ilginç mekanik aralığı ile orta 2017'de gelecek. İngiliz model 335 hp toplam güç üretir, bir benzinli motor kompresörlü 3.0-litre V6 ile ilişkili olabilir; ve bu durumda da bir dizel V6 3.0 litre 254 güç sağlar. marka benzinli motor üstünde% 14 yakıt tüketimi kadar artırır sağlar.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: