skandalıyla VW etkilenen Gerçek modeller

skandalıyla VW etkilenen Gerçek modeller

pek çok söylentiden sonra, Skandal Volkswagen etkilenen reel modelleriyle liste geliyor. dışında &# 039; dieselgate&# 039; Alman şirketi yanlış CO2 emisyonu ile 800.000 araç vardı Kasım ayında söyledi. Ancak, bu sorun yalnızca 36.000 arabalar toplamda özellikle dokuz sürümlerini etkilediğini görünüyor.

Volkswagen Kasım ayında yaptığı açıklamada, 800.000 araç olabilirO bu durumda, manipülasyon emisyonları etkilenirCO2; Eh, şirket artık kamu yapmıştır listeSkandal VW etkilenen reel modeller. içindeGenel olarak, Alman marka dokuz sürümlerini sağlar% 0.5, yani 36.000 araçların bir miktarı temsil ederYıllık üretim kotası. İşte onlar:

- Volkswagen Polo değişikliği ile 1,0 TSI BlueMotion 93CV EU67 ileri DSG

- Volkswagen Scirocco değişikliği ile 181 beygir 2.0 TDI BMT EU66 ileri vitesli

- Volkswagen Jetta değişikliği BMW 103 hp 1,2 TSI AB66 ileri vitesli

- Volkswagen Jetta değişikliği ile 108 beygir 2.0 TDI BMT EU65 ileri vitesli

- Volkswagen Golf Cabriolet 108 hp EU6 ile BMT 2.0 TDI5 ileri vitesli şanzıman

- Volkswagen Golf değişikliği ile 147 beygir 2.0 TDI BMT EU66 ileri vitesli

- Volkswagen Passat Alltrack 2.0 TSI 4MOTION BMT 217 hpUS6 DSG 7 hız

- Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI 4MOTION BMT SCR 236CV US6 DSG 7 hızlı

- Volkswagen Passat Variant ACT 1.4 TSI BMT 147 hp EU66 ileri vitesli şanzıman

Skoda, örneğin Audi gibi diğer grup markaları olması beklenirve Koltuk yakında resmi bir duyuru yapmak. Buna ek olarak,Volkswagen hiçbir mekanik değişiklik gerekli olmadığını bildiriyorBu etkilenen otomobiller için.

Öte yandan, sen motorları ile bir araba 1.6 TDI varsa (Powersve 75 ve 105 hp) ya da satın 2.0 TDI (84 CV 180) arasında2009 ve Eylül 2015, sen etkilenir skandalVolkswagen. Şimdiye kadar zaten üreticisi tanıdı nelistesinde olmasına rağmen arabalar ve motorlar etkilenenVolkswagen Almanya'nın otoriteler olarak, artabilirOnlar 98.000 ünite modellerine kadar olabileceğini belirttilerbenzin de sahip oldukları daha fazla CO2 yaymaktadırbir yakıt ve gaz kadar fırladı olmasaydı, onaylıbölümünde yer alan olmasına rağmen, resmen PalestraSkoda ve Seat marka dahil Sık Sorulan Sorular (SSS)Uzayda kendi web sitesinde bu ilgili şüpheler açıklığa kavuşturmak için ayrılmışmotorları ve arama, şasi numarası, taşıtetkiledi.

Ancak sakin olun: Eğer hala araba kullanabilirNormalde.

Kaçırmayın: Volkswagenİspanya müşterilerine özür

tuşları skandalı bilerek sonraŞimdilik Volkswagen etkilenen otomobil ve motorları listesiVolkswagen tarafından Bu kapatıldı 10 1.6-TDI motorlar veaile kodu EA189 2.0 TDI ve 33 modeller arasındaKoltuk, Škoda, Volkswagen ve Audi. 11 milyon araba toplamDünya çapında, bunlardan 800.000 Avrupa'da dolaşımda. buÇarşamba, Volkswagen, Francisco küresel başkan yardımcısıSanayi Bakanı Jose ile bir araya Javier Garcia Sanz,Manuel Soria, grubu ve onun durumunu güncellemek içinİspanya'da yatırımlar.

Zaten Volkswagen içine düşmüş pirinç (6)

 • Heinz-Jakob Neußer ve Michael Horn

  Heinz-Jakob Neußer ve Michael Horn, iki Volkswagen yöneticileri Cuma günü grup bırakabilir

 • Ulrich Hackenberg, Audi Ar-Ge hemen baş kadar

  Ulrich Hackenberg, bazı ortam içinde adı geçen görünür Ar-Ge Audi hemen baş kadar

 • Michael Horn ve Martin Winterkorn

  Tennessee Valisi Bill Haslam Michael Horn ve Martin Winterkorn

 • Heinz-Jakob Neusser

  Heinz-Jakob Neusser, ayrıca grup bırakabilir Volkswagen markasının geliştirme müdürü

 • Ulrich Hackenberg, Audi

  son Audi ürün sunumları biri sırasında Ulrich Hackenberg,

 • VW Golf Yıl ABD'nin Araba seçildi olmuştu

  Daha da kötüsü, bu 2015 VW Golf Yıl ABD'nin Araba seçildi olmuştu

Buna ek olarak, 3.0 TDI Volkswagen deBu EPA tarafından soruşturma altında bulunuyor. Alman grup devam etmekle birliktebu motor herhangi bir hile yok savunarak, Porsche Cayenne Diesel satış durdu dün açıklandıtedbir olarak ABD. Yakında, bütün grup sonraO onun izinden ve gönüllü koymak durdurdu yayınlananABD'de 3.0 V6 motorlu tüm modelleri satış,Özellikle onlar Volkswagen Touareg 2014 Porsche Cayenne vardır2015 ve Audi Q5, A6 Quattro Quattro A7 ve A8L.

ilişkin etkilenen modeller 'tarafındandizelkapı' İşte onlar markaya göre düzenlenir:

- modeller skandalıyla Volkswagen etkilenen Koltuk:Alhambra, Exeo, İbiza, Leon, Toledo, Altea ve Altea XL.

- modeller Audi Volkswagen skandalı etkilenen: A1,A3, A4, A5, A6, Q3, Q5, TT.

- modeller Volkswagen skandalı etkilenenVolkswagen: Golf, Polo, Touran, Passat, Passat CC Scirocco,Tiguan, Jetta, Multivan, Sharan, Amarok, Beetle

- modeller Skoda skandalı Volkswagen etkilenen:Fabia, Octavia, Superb, Rapid, Rapid Spaceback, Yeti, İzci,Roomster.

Biliyor musunAraç VW tarafından souped biri olup olmadığını do? Moment vemanipülasyona karşı harekete geçti bir ülke yokturVolkswagen emisyonları: İsviçre satışını yasakladıBu skandala etkilenen araçlar. Kalış için ayarlanmışTüm ayrıntılar için AUTOBILD.ES. Için şimdi, artıVolkswagen Audi onun arabaların 2100000 olduklarını kabul ettietkiledi. parçası değilse, Skoda filosunda 1.2 milyon etkilendiğini teyitbirimleri.

İspanyol vaka

Başlangıçta, Volkswagen Grubu bildirdiSanayi Bakanları ve İspanya Hükümeti ÇevreSen toplam belirledik 683.626 araçlar ile donatılmışdizel motorlar tip EA 189 EU 5 pazarlananİspanyol pazarı. toplam 257.479 araçVolkswagen markası, SEAT 221.783, 147.095 Audi karşılık,20.187 Skoda ve Volkswagen Ticari Araç için 37,082.

İlgili: VolkswagenDieselgate etkilenenler için web'de başlattı

Buna ek olarak, Volkswagen Grubu açıkladıCumartesi 3 den, kendi web sitesinde yayınlanan ticari markalarEkim, her müşteri ile ücretsiz bir kontakEğer, raporlar her ne kadar aracınızın durumunu rapor edebilirsinizEtkilenen tüm araçlar tamamen güvenli ve uygun olduğunuhareket için.

Öte yandan, onlar her şeyi yapıyoruz demekbu da maksimum sorunu çözmek için senin ellerindeolası hız ve başka türlü olabilir, nasıl sürerTüm maliyetler.

Ayrıca, hepsi yeni araç hatırlamakAB dizel motor 6, halen Birliği'nde pazarlananAvrupa, Kanunun ve kuralların gerekliliklerini yerineÇevresel.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: