Nasıl ve nerede ücretsiz izleyebilir ve 2017 Meksika F1 GP yaşamak?

Meksika F1 GP 2017 - Valtteri Bottas

Meksika Grand Prix 2017 kaçırmayın! Biz ırk 20 serbest ve Pazar canlı takip etmek Anahtarları sana: 00'dan

Pazar 20: 00h pm, günü yapılacak Meksika Grand Prix'si 2017, içinde Autodromo Hermanos Rodriguez. Biz Sebastian Vettel pole pozisyonundan başlayacak olan yarış, Carlos Sainz dokuzuncu takip Anahtarları sana ve Fernando Alonso ızgarada sondan bir önceki pozisyondan sonra motorun değişen olacaktır. İngiliz Mercedes dördüncü kez Formula 1 Dünya Şampiyonu olabilir, kaybedecek gidiyorsun? biz haber TV'de F1 izlemek için nasıl.

Nasıl Meksika 2017 F1 GP Watch?

En kolay yolu görmek Meksika GP 2017 Bu ödeme platformları Vodafone Movistar TV veya TV ödenecek olmaktır. paketlerinden biri sunulan işe aldığını ek olarak, 10 milyon avroluk bir fiyat için Formula 1 ve Moto GP içeren 'paketi motoru' tercih olmalıdır. Belki büyük dezavantajı internet olduğu gibi her iki durumda da televizyon sözleşme kuvvetleri, şirket ile diğer hizmetler olması.

Bunun yerine Formula 1 görmek ödeme istemiyorsanız diğer seçenekler vardır. Zorluk sırasına göre sonraki Katalonya milli ülkesi ve Esport3 boyunca Pazar Teledeporte sırasında yayılan özetleri görüntülemek için birkaç saat beklemek. sadece bir saat uzun olmasına rağmen, olan herşeyi öğrenmek için yeterli olabilir Meksika GP 2017.

Her durumda, bazı nedenlerden dolayı ayarladığınız seçeneklerinden herhangi birini olamaz, her zaman, yarışı beklemek Autobild f1 girmek ve heyecan verici Devre Hermanos Rodriguez olan herşeyi bulabilirsiniz.

Nasıl ücretsiz çevrimiçi Meksika Grand Prix Formula 1 izlemek için

Birçok tarafından seçilmiş olmasına rağmen daha az seçenek internet üzerinden bağlantılar Movistar sinyal F1 veya sinyal yayan dünyada başka TV çoğaltmak işlemek bazı yasal istasyonları aramaktır önerilir. Bu ücretsiz Meksika Grand Prix izlemek için yolu değil, aynı zamanda en az yeterli.

Resim: Sutton Motorsporları


Понравилась статья? Поделись с друзьями: