EICMA 2017 de Ducati canlı sunum izleyin

EICMA 2017 Canlı olarak Ducati sunum

Ducati Milan Show onun yeni 2018'i sunuyor. olur ve kimse İtalyan fabrikanın yeni modeller önce bildiği canlı çevrimiçi herşeyi takip edin.

Ducati: İspanya'da güncellenen tüm bisiklet ve fiyatları

EICMA 2017 de Ducati canlı sunum izleyin. Transalpine'ye üreticisi 2018 için dünyaya yeni modeller duyurusu yapan ilk ve tarzda yapar. itibaren 21.00 Hala canlı ve çevrimiçi yeni ürünler 2018 Ev Bologna gelişi-out yönlendirebilir. 

olduğu gibi Bunu yapmak için, Ducati büyüklüğünün yükseklikte bir sahne seçmiştir Doğrusal Ciack Tiyatro Milan. Ducati tiyatro sahnesinde, CEO itibaren Claudio Domenicalli yavaş yavaş önümüzdeki yıldan itibaren bayilerde görülebilir hepsi yeni Ducati motosiklet reeled olacaktır. içinde bir olay mutlaka MotoGP gibi iki pilotunun markanın varlığı ile saymak Andrea Dovizioso ve Jorge Lorenzo.

Buraya kadar biliyorum EICMA 2017 gibi dünya çapında en çok beklenen modellerinden birinin resmi duyuru şahit olacaktır Ducati Panigale V4. spor Evin Borgo Panigale efsanevi nesil iki silindirli motorlar üzerinde hareket eder ve özellikle kökleri V4 MotoGP yarış ve yeni bir motor karşılamaya. 

V4 Panigale yanında, Ducati da bir ile belki de iz aralığına yeni bir şey getirmek için oldukça muhtemeldir Multistrada 950 ve kim bilir Multistrada üst ucun güncelleme eğer. Aynı için de geçerlidir telefonun dinlenmesini önleyen cihaz, Mach 2.0 ve Model 2017 olarak biz zaten biliyoruz yeni sürümü Tam Gaz. Bazı söylentiler de iddia mevcut son versiyon 959 Panigale ikiz modeli hepsini görevden.

Sen EICMA 2017 online ve ücretsiz tanıtım Ducati, canlı izleyebilir:


Понравилась статья? Поделись с друзьями: