Ne Volkswagen T-Roc veya Hyundai Kona daha iyi?

İki SUV kompakt ve şık. Şimdi, daha iyi nedir?

Volkswagen T-Roc testi kaçırmayın

Ve geliyor tutar. SUV ateş öncelikle kronik bir durumdur belirtiler olmak akut gitti. Ve biz artık oldukça birkaç yıl içinde pazar kırbaç durmayacak bir eğilim bir eğilim söz, ancak. tüm kompakt SUV onlar, çok markalar kaçırmak istemediğiniz bir durum alır. Volkswagen ve Hyundai sadece benzer bir yaklaşımla, iki ürün de yeni kompakt SUV başlattı. Şimdi, Ne Volkswagen T-Roc veya Hyundai Kona daha iyi?

B-SUV segmenti en ilginç biridir. ait todocamino geçen bu tip dört metre Bu uzunluk ürünler hakkında bilgi edinmek için gerçekten ilginç hale yakın ama muaftır. Biz daha fazla ve daha fazla marka rahat ve kişisel bir "pop" konsepti ile risk altındadır bakın neden Tasarımı, anahtarıdır. Volkswagen T-Roc da söz Kona estetik eser olma, bu konuda ciddi bir adaydır.

VİDEO: Bu Hyundai Kona olduğunu

Estetik bölümde hem siz karşılar. Çift tonlu gövde, İyi işaretlenmiş çizgiler veya özellikler her iki durumda da iyi küstah mevcuttur. Volkswagen T Roc K.O. için dengeleri değiştirebilir Hyundai Kona, biraz daha büyük olan, ancak Benzer şekilde, Alman kalite belki temizleyici ile, anahtar ve Güney Koreli iç emretti.

5 erdemler ve kusur Hyundai Kona (7)

 • 5 erdemler ve kusur Hyundai Kona

  Fazilet: dış tasarımı kadar saldırgan ve cesur Kona Hyundai birçok alıcı Güney Koreli markanın yeni B-SUV tercih edecektir.
 • 5 erdemler ve kusur Hyundai Kona

  Fazilet: onun dış boyutları sayesinde Hyundai Kona beş yolcular için geniş iç ve 1143 litreye kadar genişletilebilen 361 litrelik yük kapasitesi sunar.
 • Ve bir kusur 5 Hyundai erdemleri Kona

  Fazilet: Yeni Kona 177 hp gücüne sahip motorlar geniş bir yelpazede sunmaktadır. 2018 yılında ailesi 95 ve 136 hp birimleri arasındaki dizelle tamamlanır.
 • 5 erdemler ve kusur Hyundai Kona

  Fazilet: Kona Hyundai ayrıca, manuel şanzımanlı olacak ve otomatik altı ilişkiler çift kavramalı yedi hız 7DCT. Bu yayınlar motora bağlı olarak, ön tekerlekler veya dört tekerleğe güç kanalize.
 • 5 erdemler ve kusur Hyundai Kona

  Teknoloji bölümünde Fazilet Kona head-up display, 8 inç, akıllı telefonlar için 4G bağlantısı, Android Auto ve Apple carplay o uyumluluk gibi yüksek Infotainment sistemi için ekranlar ve katılıyor sürüş ve tam bir pile sahip güvenlik sistemleri.
 • 5 erdemler ve kusur Hyundai Kona

  Varsayılan: Yaptığımız testlere göre şu ana kadar, yönetim, Avrupa'daki standartlar, dağınık gösterir ve kompakt boyutlarına rağmen, çevik hissetmez. Hatta spor moduna sürüş modu Konfor değişen, değişim neredeyse algılanamaz.

Hem T-Roc ve almak Kona sürücüye asfalt üzerinde iyi bir his verir. Bunlar şehir veya yol gezileri için ağır, bu yüzden ülke yürüyüşler her iki durumda da sınırlıdır. Henüz şu anda gerçekleşmesi satırları okumaya emin karar vermedik, bu yaklaşık 14.000 Euro başlar Hyundai Kona, fiyatı, olmasıdır Neredeyse 10.000 Euro fazla içerik Volkswagen T-Roc erişimi.


Понравилась статья? Поделись с друзьями: