Amazon üzerinden bir araba satın almak nasıl

Araba satın almak için en uygun zaman

Biz herşeyi adım adım açıklar.

Amazon uzun haber olmaktan çıkmıştır Avrupa'da araba satmak isteyen zaman alır. şirket zaten böyle Fransa'daki Mango Koltuk Mii satışı, birkaç Fiat modelleri, Hindistan'da Mini Cooper S veya Opel Grandland son satış gibi bazı yayılmakta yaptı bile bu bölümde büyük yatırım edilir ve Şimdi X. Nasıl Amazon için bir araba satın alıyor? Biz açıklar.

Nasıl adım adım, Amazon için bir araba satın almak

Amazon için bir araba satın almak için, Eğer istediğiniz hangi modeli anlamak önemlidir. internet alışveriş büyük ölçüde çalışmasını kolaylaştırır, ama aslında bir araba kontrol edemezler, ve bu bir dezavantaj var. İnternet üzerinden araç alımları gelişmeye olursa, üreticiler maliyet tasarrufu bayilikler yarar, ama yine de müşterilerin tat 'modelleri gidebilirsiniz hangi bir servisi (bir sergi) korumak zorunda kalacaktır.

Bu olacak gibi, aslında bu bir zaten yapsak Amazon tarafından belirli araba satın. Modeller kıt ve çok sınırlı sürümleri bulunmaktadır; ama olasılığı vardır. Ve nasıl tedarik sürecini açıklar.

  1. www.amazon.es git
  2. bağlantısına tıklayın
  3. yapılan prereservation
  4. sepetinize arabanızı ekle

www.amazon.es Git 1.

Amazon için bir araba satın nasıl

Eğer Amazon.es genel web girdikten sonra, başka bir öğe adını koy gibi aynı şekilde davranır araba arama sonuçlarında satın almak istiyorum. Biz örnek olarak şu anda bu online platformda satılıktır araba Opel Grandland X satışını cogic. Ekranda çıkacaktır Amazon satın alabilirsiniz modeli satışa ise (ki bugün hatırlamak, birkaç Amazon tarafından satın alınabilir modeller).

linke 2. tıklayın

Amazon için bir araba satın nasıl

Amazon Arabanın gösteri varyantları satın almak kullanılabilir almak istiyorum. Bu durumda (İlginizi çeken birini tıklayın "Ön rezervasyon Grandland Opel 1.6D X AT6 Mükemmellik. siyah tavan Galapagos Opel Mavi renk").

3. gerçekleştirir prereservation

Amazon için bir araba satın nasıl

Gerçekten de önceki aşama, Amazon için, bunu haberdar edildiği yeni bir ekrana götürecektir proforma Opel Grandland X mükemmellik 1.6D AT6. Renk Mavi, ödemek zorunda 500 €, Bu durumda olan arabanın son fiyatına (düşülür edileceği 29,564.74 Euro). Taşıma maliyetleri dahildir.

Buna ek olarak, online satış platformu Ben bugün ön reverva yaparsanız araba standart teslimat 13 ve 16 Kasım tarihleri ​​arasında alacağı açıkladı.

Bu durumda, teslim süresi sözleşme ve aracın tam ödeme imzalama andan itibaren, sizin bayiden üç iş günüdür. (Örneğin Koltuk Mii gibi) diğer taşıtların satışı ise Amazon ev alıcı kapısına araba almıştır.

4. sepetinize araba Ekle

Amazon için bir araba satın nasıl

Eğer ilgileniyorsanız Amazon arabayı satıyor, Sadece zorunda alışveriş sepetinize ekleyin, ve siparişinizi tamamlayın. 

proforma Opel Grandland X sonra Amazon Oto ve Opel İspanya satın alma işlemini tamamlamak için adımları açıklamak için kupon öncesi kitabının alımından 60 dakikadan az kişiyi telefon edecektir e-posta gönderecektir.
Müşteri telefon: 900 813 527 (haftanın 9'dan pm 20 her gün).


Понравилась статья? Поделись с друзьями: